'Şarkılarım Gezi Parkı'nın genç direnişçileri için'

Edip Akbayram: Şarkılarımı Gezi Parkı'nda bütün dünyaya özgürlük ve barış dersi veren o genç direnişçiler ve ayakta duranlar için söyleyeceğim...

'Şarkılarım Gezi Parkı'nın genç direnişçileri için'
Düzce'nin Akçakoca İlçesi'nde düzenlenen festivalde sahne alan Edip Akbayram, şarkılarını Gezi Parkı'nda bulunan gençlere armağan ettiğini söyledi.

Akçakoca Kültür Sanat Festivali'nin son gününde Edip Akbayram ile Haluk Levent konser verdi. 

Dün akşam Balıkçı Barınağı'ndaki alanda düzenlenen konserde ilk olarak Edip Akbayram sahne aldı. Edip Akbayram, "Şarkılarımı Gezi Parkı'nda bütün dünyaya özgürlük ve barış dersi veren o genç direnişçilere ve ayakta duranlar için söyleyeceğim" diyerek şarkılarını seslendirdi. Yaklaşık 20 bin kişi Edip Akbayram'ın şarkılarına eşlik etti. 

Daha sonra Haluk Levent sahne aldı. Haluk Levent konsere başlamadan önce sahnenin önünde bulunan güvenlik görevlilerini görünce rahatsız olarak, "Ben başbakan değilim. Kendime Nazi kampında hissi uyandırıyorsunuz. Özel güvenlik görevlisi arkadaşlar ne olur sizlerde bana yüzünüzü dönün de bari sizlere de şarkılarımı söyleyeyim" dedi. Bunun üzerine güvenlik görevlileri kenara çekildi. Haluk Levent şarkılarıyla yaklaşık 20 bin kişiyi coşturdu.(Haberler.com)
Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2013, 20:08
YORUM EKLE