Yeni nesil ultra güvenli sanal kart sistemi: Ukash Kart

...

Yeni nesil ultra güvenli sanal kart sistemi: Ukash Kart

İnternet üzerinde gerçekleşen alışverişler, ürün ya da hizmet teslimatı, çeşitli ön ödeme biçimleri ile yapılmaktadır. Online ortamda yapılan bu ödemelerde çeşitli güvenlik açıkları nedeniyle sorunlar yaşanabilmektedir. Peki ödeme yaparken bu tarz açıklardan minimum uğraş ile maksimum savunma şeklini nasıl uygulaya bilirim. Aslında cevabı çok basit: Ukash Kart. Peki nedir bu Ukash Kart? Ukash kart denilen sistem aslında 19 haneli rakamdan oluşturulmuş yüksek düzeydeki sanal kart sistemidir. Aslında dünya üzerinde birçok çeşit sanal kart bulunmaktadır.

Bu sanal kartların arasında en fazla avantaja sahip olan ve dünya genelinde en fazla talep gören kart ise ukash karttır. Ukash kart on binlerce sitede kullanım imkanına sahip olan, ödeme sistemi olarak kullanıcılardan güven kazanmış bir sanal karttır. Fikir ve üretim yeri olan İngiltere’de geliştirilmiş ve ardından gelişmiş ülkelerde kullanıcıların kullanıma sunulmuş olan bu ön ödemeli sanal kart, oldukça itibarlı bir prestij ve imaja sahiptir.

İnternet ortamında adını duyduğunuz ve duymadığınız bir çok gelişmiş satın alma sitesinde bu sistemin alt yapısı bulunmaktadır. Bu kadar çok kullanımın sebebi ise yaklaşık 12 milyon kişinin kullandığı ukash kart sisteminin hem hızlı, hem kolay hem de güvenilir bir alt yapıya sahip olması işin altında yatan sebeplerden birisidir. Peki bu satın alma siteleri neden mi ukash kart sistemini kullanıyorlar? Aslında sebebi çok basit. Yaşana bilecek dolandırıcılık ve bankacılık sisteminin halen bulunan eksiklerinden minimum ölçüde zarar görmek istemelerindedir. Kısacası parasal yönden hiçbir şekilde hem sorumluluk almak istememektedirler hem de kullanıcılarını güvenlik yönünden memnun edebilmek adına bu sistemi kullanmaktadırlar.

İngiltere’de üretilen ve kısa sürede dünyada her yerde kullanılan yaygın bir kar, ukash kart sayesinde artık alışverişlerini gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Kredi kartı gibi belirli bir bütçesi olanların çıkarabileceği bir kart değildir hatta kredi kartı çıkaramayanlar bile kolaylıkla ukash karta sahip olabilir. Bu ukash kart, hiçbir kişisel bilgi içermediği için size zarar getiremez. Kartın üretim yeri İngiltere olduğu için, ülkenizdeki firmalar kartı oradan getirmektedir, komisyon kesmektedir. Siz de alışverişlerinizi istediğiniz siteden güvenli bir şekilde kolayca yapmak istiyorsanız ukash kart alınız.

Ucuz ukash satın alırken dikkat edilmesi gerekenlerin hepsi ukash bozdururken de geçerlidir. Ukash bozdurmak için bazı siteler yüksek kurdan alış yapmaktadır. Tabi sizin verdiğiniz pini kullanıp, paranızı size yollamamaktadırlar. Bu yüzden ukash alırken dikkat etmeniz gereken her şey ukash bozdururken de geçerlidir. Tüm bu uyarıları dikkate almanız durumunda ucuz ukash alıp güvenle alışverişlerinizde harcayabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2018, 22:17
YORUM EKLE