Sözcü TV'den ayrılırken CHP'nin aleyhine kampanya başlattığını öne süren gazeteci Yılmaz Özdil, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendisini aradığını söyledi.

Sözcü gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, yaklaşık bir aydır kapalı devre yayın yapan ve 1 Mart'ta resmen yayın hayatına başlayan Sözcü TV'deki görevini bıraktığını açıklamıştı.

Görevden uzaklaştırılması için CHP yönetiminin aleyhine kampanya başlattığını öne süren Özdil, ''‘Meral Akşener masayı dağıttı diyenler akçeli gazetecilerdir' dediğim için, CHP yönetiminin adını kullanarak benim aleyhime linç kampanyası başlatanlar, ne diyecekler şimdi?'' ifadelerini kullanmıştı.

Özdil bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendisini aradığını söyledi.

TWİTTER'DAN YAZDI AMA AÇIKLAMADI

Özdil yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

RTÜK Başkanı: Halk TV'nin yayınları kabul edilemez, inceleme başlatıldı RTÜK Başkanı: Halk TV'nin yayınları kabul edilemez, inceleme başlatıldı

"Cumhurbaşkanı adayımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu lütfedip telefon etti, CHP ve medya üzerine konuştuk, kendisine yürekten teşekkür ederim, neler konuştuğumuzu şu anda anlatacak bir televizyon ekranına sahip değilim, bir gün anlatabilme imkanım olduğunda cümleten anlatırım."