Tiger Woods'tan tarihi vuruş

Golfçü Tiger Woods, Boğaz Köprüsü'nde Asya'da Avrupa kıtasına tarihi bir vuruş gerçekleştirdi...

 Tiger Woods'tan tarihi vuruş

Dünyanın en iyi golf sporcusu olarak gösterilen Tiger Woods, 7-10 Kasım tarihleri arasında Antalya'nın Belek Beldesi'nde gerçekleşecek "Turkish Airlines Open 2013" Golf Turnuvası için Türkiye'de geldi.

Boğaz Köprüsü'nün üzerinde Asya'dan Avrupa'ya tarihi bir vuruş gerçekleştiren Woods için dünyanın birçok yerinden gazeteci İstanbul'a geldi.

Tiger Woods’un “Turkish Airlines Open” Turnuvası için Boğaziçi Köprüsü’ndeki “Asya’dan Avrupa’ya Golf Vuruşu” etkinliği kapsamında Asya’dan Avrupa’ya geçiş trafiğe kapatıldı.

Emniyetten yapılan açıklamaya göre, yeni yapılan düzenlemeyle Boğaziçi Köprüsünü takiben Anadolu yakasından Avrupa yakasına geçiş istikametinde herhangi bir yol güzergahı trafiğe kapatılmayacak.AVRUPA'DAN ANADOLU'YA GEÇİŞTE KAPALI YOLLAR

• Zincirlikuyu D-100 kuzey katılım,

• Metrobüs durakları (Beşiktaş istikameti),

• Barbaros Bulvarından Sait Çiftçi köprü katılım (E-5 güney katılım) güney Beşiktaş- Levent ayrımı,

• FSM turnikelerden gelip 1. Çevre yolu ayrımı güneyden gelip kuzeye katılım araç trafiğine kapatılacak olup,1. Köprüyü kullanacak tüm sürücüler alternatif olarak bahse konu kapatma noktalarından 2. Köprü istikametine yönlendirilecektir. (Ajanslar)

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2013, 16:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER