Sezen Aksu Ahmet Kaya için ağladı

Aksu, Ahmet Kaya'nın 'ağladıkça' şarkısını söylerken gözyaşlarını tutamadı

Sezen Aksu Ahmet Kaya için ağladı

Almanya'da konser veren Sezen Aksu, Ahmet Kaya'nın 'ağladıkça' şarkısını söylerken gözyaşlarını tutamadı.

Sezen Aksu, Almanya'nın Münih kentinde sevenleriyle buluştu.  Aksu, Ahmet Kaya'nın 'Ağladıkça' adlı parçasını söylerken gözyaşlarını tutamadı. Seyircilerin hep birlikte 'Sen ağlama' parçasını söyleyerek teselli etme çabaları sanatçıyı daha da duygulandırdı.

Sezen Aksu, sahnedeki performansı ile Münihli hayranlarına unutulmaz gece yaşattı.

İzmir doğumlu olduğu için kendini hep İzmirli olarak tanıttığını belirten Sezen Aksu, "Köklerini araştırdım, ben aslında köküne kadar Lazmışım" deyince salonda alkış koptu.

Aksu, Türkçe dışında Kürtçe, Ermenice ve Karadeniz ile Trakya bölgesinden seçtiği şarkıları söyledi. Sezen Aksu, 'Bu da geçer' şarkısını söyledikten sonra, "Kalbinizdeki acıyı elimi sokup ta çıkarabilsem ama bu da gelir bu da geçer, bütün Alevi kardeşlerime selam olsun" dedi.  

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2014, 09:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
zagros sawasci
zagros sawasci - 4 yıl Önce

kurd milleti kendini kandırıyor goz gore gore asırlarca kurd halkını yok etmeye calısan kolelestıren ıezına gecen tecavuz her turlu asimile yapan pic bir devlette nasıl inanıyor anlam veremiyorum yeter artık kendimizden utanıyoruz artık ya hep beraber yok olalım yada hep beraber ozgur olalım adam akp den belediye baskanı olmus pkk kurd halkının temsilcisi olamaz diyor sen kimsin lan pezewenk bunlara meydanı bos bıraksak turklerden once icimizdeki hainler bizi ezerler ne kadar gadar olursa insan o kadar degerli olur kendi mucadelesinde