Özel harekat polisi eşini ve kaynanasını öldürdü

Kayınpederini de yaralayan Selim Meral, daha sonra da teslim oldu...

Özel harekat polisi eşini ve kaynanasını öldürdü

Van Emniyet Müdürlüğü'nde görevli özel harekat polisi Selim Meral, şiddet gördüğü için kendisine boşanma davası açıp, mahkemeden tedbir kararı aldıran eşi ve kaynanasını öldürüp, kayınpederini yaraladı.

Alınan bilgilere göre olay Elazığ'ın Abdullah Paşa Mahallesi Batı Sitesi'nde meydana geldi. Van Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğü'nde görevli polis Selim Meral'in eşi Zeliha Meral, kocasının kendisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle boşanma davası açtı. Dava sürerken, mahkeme polis Selim Meral hakkında 'evden uzaklaştırma tedbiri' koydu. 4 aylık bir bebeği bulunan Zeliha Meral ise açtığı boşanma davasının ardından anne babasının yaşadığı Elazığ'a gelerek yanlarına yerleşti.

Van Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğü'nde görevli polis Selim Meral, bugün Elazığ'a gelerek eşinin bulunduğu Abdullahpaşa Mahallesi'ndeki Batı Sitesi'nde kayınpederi Bayram Sönmez'in evine gitti. Burada eşi, kaynanası ve kayınpederi ile tartışan Selim Meral, yanında getirdiği üzerine zimmetli silahla üç kişiye yaylım ateş açtı. Polisin silahından çıkan kurşunlarla kaynanası Ayten Sonmez olay yerinde, eşi Zeliha Meral ise kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettİ. Ağır yaralanan Bayram Sönmez ise Fırat Üniversitesi Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Eşi ve kaynanası öldürüp, kayınpederini de ağır yaralayan Selim Meral, daha sonra teslim oldu.

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2013, 12:35
YORUM EKLE