Oyuncu Aytaç Arman hayatını kaybetti

Oyuncu Aytaç Arman 2 Şubat'tan bu yana tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi

Oyuncu Aytaç Arman hayatını kaybetti

Oyuncu Aytaç Arman hayatını kaybetti. Arman 2 Şubat’ta geçirdiği rahatsızlıktan bu yana hastanede tedavi görüyordu.

Oyuncunun vefatını kurucu üyesi olduğu Sinema Oyuncuları Meslek Birliği duyurdu.

Birlik açıklamasında, “Kurucu üyelerimizden, değerli meslektaşımız Aytaç Arman’ı kaybetmenin büyük üzüntüsü içerisindeyiz. Ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz” denildi.
 

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2019, 17:09

Tıkla, Demokrat Haber’e Şimdi Destek Ol >>>

YORUM EKLE
YORUMLAR
Prof.Dr.Levent Seçer
Prof.Dr.Levent Seçer - 7 ay Önce

Bir ülkede sanatın tüketildiği saygı görmediği, aksine sanatı birilerinin yanına sokularak resim vermekte bulanlara bakınca, Sevgili Aytaç Armanı unutmak mümkün olmayacak.O sanatcı duruşuyla, sinemaya verdiği kazandırdıklarıyla her zaman bu resmim dışında kalmasını bildi, Hemşehrim yakın dostuım onu asla unutmam mümkün olmayacak, birisi öldükten sonra arkasından çok şey söylenir, onu seviyordum iyi biriydi falan diye.Ama ben Aytaç Arman'ın bunlara ihtiyacı olmadığını düşünüyorum. Allah rahmet eylerinn derken.Yakınlarına sabır diliyorum.

Gurbetten (kanada) selamlar
Gurbetten (kanada) selamlar @Prof.Dr.Levent Seçer - 7 ay Önce

Derin hisler iceren yorumunuz beni cok duygulandirdi.
Benim neslim simdi nerdeyse yarimyuz yil yasinda. Yoksullugun kol gezdigi, buna karsin komsuluk ve insanlararasi iliskilerin cok daha samimi ve durust oldugu, ve yazlik sinemalarin yaygin oldugu masum cocukluk gunlerimizi hatirlatan Aytac Arman gibi efsane Yesilcam isimlerinin aziz hatirasi her daim kalbimizin derinliklerinde yasayacaktir.
Mekani cennet olsun !

SIRADAKİ HABER