Mersin'de yolcular da mağdur

MEŞTİ ile eski otogar esnafı arasında yüksek kira fiyatları nedeniyle yaşanan sorun, yolcuları mağdur etti

Mersin'de yolcular da mağdur

Soner Aydın / Demokrat Haber

Günlerdir Mersin’de yaşanan otogar sorunu nedeniyle yolcular mağdur oldu. MEŞTİ ile eski otogar esnafı arasında yüksek kira fiyatları nedeniyle yaşanan sorun, otogar esnafının yanı sıra yurttaşları da mağdur etti.

Eski otogar esnafının MEŞTİ’ye gitmeme kararı almasının ardından yolcular otobüslere Tarsus’tan binmek zorunda kaldı. Bavullarıyla eski otogar önüne gelen yolcular buradan servislerle Tarsus’a taşınıp, oradan otobüslere bindiriliyor.

Bugün Mersin’de yağan yağış ise yolcuların mağduriyetini arttırdı. Servise binmek için eski otogar önüne gelen yolcular yağmur dolayısıyla zor anlar yaşadı.

Mağduriyetleri ile ilgili konuşan yolcular, MEŞTİ ile eski otogar esnafı arasında yaşanan kriz nedeniyle mağdur olduklarını dile getirdi. Sorunun bir an önce çözüme kavuşmasını beklediklerini kaydeden yolcular, mağduriyetlerinin bir an önce giderilip, normal bir şekilde seyahat etmek istediklerini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2015, 21:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
magdur ogrencı
magdur ogrencı - 3 yıl Önce

Yorum yazmak için bu albaşkan şimdi bu kelime oyunlarını bırakalım. sen bu otogarı 20 trılyona kıraladın da bu para beledıyenın gelirler dairesine teslim edildi mi? bu parayı aldınız mı? ben ögrencıyım ankarada okuyorum. kaç paraya bilet alıp ankaraya gidip geleceğim sen önce bunları söyle. başkan olduğundan beri huzursuzuz otogar mevzusundan istediğim zaman memleketime gidip gelemiyorum sırf senin inadın yüzünden. 20 trılyona kıraya verdiğini afişlerde gösterdin de bu işin sonucu ne? ben mersin yerine senin yüzünden tarsusta inmek zorunda değilim. sen bunların acıklamasını yap önce. kelıme oyunlarını ve kırlı sıyasetı bır koseye bırak. yonettıgın bır beledıye. ulke degıl. anı kullanabilirsiniz...