Barış Atay'dan Elçin Sangu'ya destek: Adiliğinize kurban etmeyiz

Oyuncuya twitter üzerinden hayranlarının yanı sıra Yekta Kopan ve Barış Atay gibi isimler de destek oldu

Barış Atay'dan Elçin Sangu'ya destek: Adiliğinize kurban etmeyiz

Kiralık Aşk dizisi ile tanınan oyuncu Elçin Sangu’yu Twitter üzerinden hedef göstermeye çalışan bir Twitter kullanıcısı, Elçin Sangu hayranlarının hedefi oldu.

Çok sayıda Twitter kullanıcısı Sangu'ya sahip çıkarken oyuncu Barış Atay, "Elçin Sangu, tv sektöründe iş bulamamayı göze alıp, susmayan ender oyunculardan.Her önünüze geleni hedef gösterme adiliğinize kurban etmeyiz" ifadelerini kullandı. 

Bir Twitter kullanıcısı Berkin Elvan, Suruç Katliamı gibi toplumsal ve insani konularda tweet atan oyuncu Elçin Sangu'yu dün hedef göstererek şunları yazdı:

"Suruçtaki olaya sessiz kalmamışsın güzel, Berkin'e duyar kasmışsın, o da güzel, peki ya askerlerimiz şehit edilirken PKK'ya ölsün diyememek?" 

Oyuncu Elçin Sangu, kendisinin hedef gösterilmesine ‘Konu başlığı çok başarılı ordan çok yürürsünüz:)))’ ifadeleriyle yanıt verdi.

Oyuncuya twitter üzerinden hayranlarının yanı sıra Yekta Kopan ve Barış Atay gibi isimler de destek oldu. 

Elçin Sangu'ya destek paylaşımları şöyle:

Barış Atay: Sangu, tv sektöründe iş bulamamayı göze alıp, susmayan ender oyunculardan.Her önünüze geleni hedef gösterme adiliğinize kurban etmeyiz

Yekta Kopan: Bazen bir insanı hiç ama hiç tanımadığınız halde, yolculuğundaki ayak izlerini görerek takdir edebilirsiniz. #ElcinSangu


 

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2017, 09:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
fermandarov
fermandarov - 11 ay Önce

elimden gelse size bir karanfil yollardım elçin hanım sizi tebrik ederim onurlu bir insansınız.

Ajda Ruken Ytr
Ajda Ruken Ytr - 11 ay Önce

Destek demiyim,toplumsal olaylara duyarlı olmak asli görevi olmalı sanatçıyım diyen her bireyin. Onurlu olmak, onurlu yaşamak diyoruz biz buna. Kaygilariniz onursuz yasaminizdir. Daha çok duyarlılık!!!