AKP'li vekil İslam'ın şartlarını arttırdı!

AKP Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman bir dergiye verdiği röportajda, "İslam'ın şartı 5 değil, 7'dir" dedi

AKP'li vekil İslam'ın şartlarını arttırdı!
AKP Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Kocaeli'nin Gebze İlçesi'nde yayınlanan bir dergiye verdiği röportajda , "İslam'ın şartı 5 değil, 7'dir. İnsanın haddini bilmesi çok önemlidir. O yüzden haddini bilmek ve haddini bilmeyene haddini bildirmek şarttır" dedi.

Cemil Yaman, Gebze'de yayınlanan bir dergiye açıklamalarda bulundu. Yaman, Meclis'teki odasında Gebze'den gelen gazetecilerin sorularını yanıtladı.

"İSLAMIN ŞARTI 5 DEĞİL 7'DİR"

AKP vekili Cemil Yaman röportajda, "Yakında ilçe kongreleri olacak. Siz de ilçe kongrelerine müdahale eden bir vekil mi olacaksınız?" sorusunu, "Ben hep şunu dedim; "İslam'ın şartı 5 değil, 7'dir. İnsanın haddini bilmesi çok önemlidir. O yüzden haddini bilmek ve haddini bilmeyene bildirmek şarttır. Bu hepimiz için geçerlidir. Hepimizin haddini bilmesi gerekir. Bu benim için de çok önemlidir. Görev alanı, yetki alanı nedir ? Ne fazla, ne az. Teşkilatçılığın da adabı budur, ismi oradan geliyor. Hep birlikte eksiklerimizi tamamlayacağız. 'Ben tek başına kararını veririm, tek başına müdahale ederim' diyenler daima kaybederler. Ak Parti de asla böyle bir parti değildir" diyerek cevapladı.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2016, 22:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
misafir
misafir - 12 ay Önce

cemil yaman adamdır dürüst efendi inançlı biridir ve siz bunu bile bile düşürmeye çalışıyorsunuz ama yapamayacaksınız ve en zayıf noktasından vurdunuz ki eğilmedi eğilmeyeceksiniz de bu tür şeylere inanmayın cemil yamana da her zaman destek oldum olacağım da şu haberi yayan kişi de kul hakkına girdiğinin ve günah işlediğinden ne kadar haberi var bilmiyorum o kişinin de birinin haddini bildirmesi gerekiyor ki'bu haberi veren kişi de demek ki çok inançlı' diyorsunuzdur halbuki o şahıs yalan söylüyor ve cemil bey her yerde belirtti şu mesajı herkes hala cemil yaman böyle dedi diyor imansızlar yine söylüyorum adam gibi adam cemil yaman