Başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun paylaştığı "Yargı" dizisi, haziran ayında final yapacak.

İlk bölümü eylül 2021'de ekranlara gelen, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrolde yer aldığı "Yargı" dizisinin final yapacağı öğrenildi.

Medyaradar'ın haberine göre, her pazar akşamı Kanal D'de izleyiciyle buluşan ve iki haftadır yeni bölüm yayınlamayan dizi, haziran ayında ekranlara veda edecek.

Ayrıca, başsavcı Pars'ın kalemi görevindeki Rıdvan karakterini canlandıran Yiğit Kalkavan da diziden ayrıldı.

Seren Serengil ve Arto ayrılmıştı: Söylemezsem Olmaz'ın yeni kadrosu belli oldu Seren Serengil ve Arto ayrılmıştı: Söylemezsem Olmaz'ın yeni kadrosu belli oldu

Senaryosunu Sema Ergenekon’un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Ali Bilgin'in oturduğu dizinin oyuncu kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Emir Özden, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

Yakın zamanda Yunanistan uyarlaması yapılan dizinin, ABD'de izleyiciyle buluşmaya hazırlandığı ve "Secretos de sangre" adıyla İspanyolca olarak yayınlayacağı öğrenilmişti.