Bir döneme damgasını vuran ve ‘Yalçın Abi’ olarak tanınan ünlü sunucu Yalçın Çakır, yıllar sonra ortaya çıktı.

Flaş TV’deki programıyla izleyici karşısına çıkan ve kısa sürede en tanınan isimlerden biri olan sunucu Yalçın Çakır, yıllarca çalıştığı Flaş TV’de birbirinden ilginç konular ve konuklarla ekranda yer almıştı.

Yıllar önce yaptığı programlar ve konuklarıyla sıkça adından bahsettiren ünlü sunucu Yalçın Çakır, Türkiye’nin ‘Yalçın Abi’si olarak tanınmıştı.

SON HALİNİ GÖRENLER GÖZLERİNE İNANAMADI

Flaş TV’de birbirinden ilginç konular ve konuklarla izleyici karşısına çıkan Yalçın Çakır, sunduğu program kadar programdaki yorumları ve çıkışlarıyla da adından sıkça bahsettirdi.

Metin Lokumcu davasında tanık polisler dinlendi: "Orada değildim ama tutanağı imzaladım" Metin Lokumcu davasında tanık polisler dinlendi: "Orada değildim ama tutanağı imzaladım"

Türkiye onu ‘Yalçın Abi’ olarak tanıdı ve uzun yıllar onun sunduğu programları izledi. İzleyicinin çok sevdiği sunuculardan biri haline gelen Yalçın Çakır, aradan geçen uzun yılların ardından yaptığı paylaşımla herkesi şaşırttı.

e-manisa’dan Ayşe Şimşek’in haberine göre, şimdilerde gözlerden uzak sakin bir yaşam süren Yalçın Çakır’ın hayli yaşlandığı ve kilo aldığı görüldü.

yalcin-cakirin-son-halini-gorenler-inanamiyor-yalcin-abi-olarak-taninan-unlu-sunucu-yillar-sonra-ortaya-cikti-2

BODRUM’A YERLEŞTİ

2013 yılında Flaş TV’de Ana Haber Bülteni sunan ve ardından Flaş TV’den ayrılarak kayıpların arandığı ve faili meçhul cinayetlerin aydınlatılmaya çalışıldığı program için Beyaz TV ile anlaşan Yalçın Çakır, 2017 yılında Beyaz TV’de ‘Yalçın Abi’ adlı reality programına başlayan Çakır, kısa süre sonra programdan ayrılarak Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gümüşlük beldesine yerleşti.

yalcin-cakirin-son-halini-gorenler-inanamiyor-yalcin-abi-olarak-taninan-unlu-sunucu-yillar-sonra-ortaya-cikti-1