Türkiye'de üniversite öğrencilerine ilişkin ilk ve tek dijital pazarlama yarışması Dijital Up büyüh heyecan ile yapılıyor. Yarışma açısından son başvuru tarihi ise 8 Mart tarihi olarak belirlenmişti. Özellikle üniversitede ilk yılı olan öğrenciler için çok büyük bir tecrübe diyebileceğimiz bu yarışma öğrencilerin yeni bir şehire gelme ve yurt, ev kirası koşuşturmacası günlerini unutturacak niteliktedir.

Bu yıl özellikle birçok ilde öğrenci kiralarındaki faiş artışlar haber konusu olmuştur. Pandemi sonrası açılan üniversiteleri fırsat bilen bazı ev sahipleri öğrencilere çok yüksek fiyatlardan ev kiralamaya çalışmışlardır ve KYK Yurdu çıkmayan öğrenciler bu evleri kiralamak zorunda kalmışlardır. Özellikle İzmir Buca kız yurdu arayanlar özel yurtların da dolması ile büyük sıkıntı çekmişlerdir. Yeni bir şehire gelmiş olan öğrenciler bir de kalacak yer kaygısına düşmüşlerdir. Bu durumu yaşamış birçok öğrenciye tüm bu olumsuzlukları unutturacak ve üniversite öğrencisi olmanın ayrıcalıklarını yaşatacak olan bir yarışmadır Dijital up.

Öğrencileri arasında büyük bir heyecan yaratan dijital olup yarışmasının başlaması startı nihayetinde verildi. Artık bu saatten itibaren yarışmacılar, marifetlerini sergileyip yarışmada adlarını altın harflerle yazdırmak ve ödüllerin tamamını almak amacıyla adeta ter dökecek.

Boğaziçi Üniversitesi ekonomi ve işletme kulübü tarafından organize edilen ve Türkiye'de üniversite öğrencilerine ilişkin tek ve ilk dijital pazarlama yarışması olma özelliğini taşıyan Dijital Up bu yıl, 9 Mart’ta gerçekleşti.

Hem kendi bünyesinde bulunan öğrencilere yapmış olduğu sunumlar hem de Türkiye’de bulunan diğer üniversitelerin tamamında eğitimlerini almaya devam eden öğrencileri oldukça yakından ilgilendiren bir dizi kararlar alması ile bir ile Boğaziçi üniversitesi öğrencileri bu sefer çok değişik bir ilke imza attı.

Dijital Up, gerek yarışmacılara eşsiz bir dijital pazarlama deneyimi kazandırırken diğer taraftan da dijital pazarlama botlarını efektif ve etkin bir şekilde kullandırmayı hedefliyor. Yarışmanın kazananları ise Mobiltel, Hilton gibi markalardan gelecek hediyeleri bekliyor.

Dijital up yarışması ile beraber katılımcılar, eşsiz bir deneyimin tadına varacak.

Staj, Tatil İle Telefon Gibi Pek Çok Ödül Katılımcıları Bekliyor

Dijital Up, yarışmacılara dijital pazarlama alanında keşif ve üretimini gerçekleştirdikleri proje ile tasarımlar ile her defasında değişik bir deneyim kazanma avantajı sağlıyor. Yarışma başlangıcından itibaren ön eleme, yarı final ve final turları ile sürecek olan bu yarışma, 24 Nisan tarihinde gerçekleşecek. Ödül töreni ile sona erecek. Diğer taraftan ödül töreninde öğrencileri tatil, telefon ve staj imkanı gibi pek çok avantaj bekliyor.

Eğer ki sizler de Dijital Up yarışmasında yerinizi almak ve katılım sağlayarak bahsi geçen ödüllerden kazanmak istiyorsanız o halde yarışma ile ilgili bütün bilgilere ulaşabilir; başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Son başvuru tarihi 8 Mart tarihi idi. Ancak 24 Nisan tarihinde ödül töreni gerçekleşecek.