Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank sosyal medya üzerinden tartıştı.

Ümit Özdağ'ın,"Mustafa Varank'ın yeğenleri olumsuz işlere karıştı ve adli mercilerce tespit edildi" sözlerine karşılık olarak Bakan Varank; "Bu yalanını ispat edersen ben istifa etmeye hazırım, edemezsen sen partinden ve vekillikten istifa edecek misin?" sorusunu yöneltti.

Özdağ ise, "Sen kimlerden bahsettiğimi ve olayı gayet iyi anladın" dedi.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Twitter üzerinden tartıştı.

Özdağ'ın, "Mustafa Varank'ın yeğenleri olumsuz işlere karıştı ve adli mercilerce tespit edildi" sözlerine Bakan Varank, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu tepkiyi gösterdi:

"Bu ahlaksız provokatör de bana bulaşmaya çalışmış. Benim bırakın kamuda çalışanı, çalışan bir yeğenim yok. Hepsinin yaşları küçük. Bu yalanını ispat edersen ben istifa etmeye hazırım, edemezsen sen partinden ve vekillikten istifa edecek misin alçak müfteri!"

Varank'ın açıklamasını alıntılayan Özdağ ise, "Terbiyeli konuş. Sen kimlerden bahsettiğimi ve olayı gayet iyi anladın. Ahlaksız da sensin müfteri de sensin. Türk gençlerinin umutlarını yıkan bir zihniyetin temsilcisisin sen" dedi.

Bakan Varank da Özdağ'ın paylaşımına; "Lafı gevelemeyi bırak da yalanını ispat et. Hadi hodri meydan! Kimmiş benim yeğenim? Hangi mahkeme ne karar vermiş? İspat etmeyen sadece müfteri değil aynı zamanda alçaktır" sözleriyle karşılık verdi.