"Yemeğime Katıl" uygulaması ile ev yemekleri yiyebilir ya da bütçenize katkı yapabilirsiniz

"Join My Meal" isimli mobil uygulama dört dilde kullanıma açık

"Yemeğime Katıl" uygulaması ile ev yemekleri yiyebilir ya da bütçenize katkı yapabilirsiniz

Yaşamı kolaylaştıran ve kullanıcılara ekonomik katkı sağlayan uygulamalara bir yenisi eklendi: "Yemeğime Katıl”.

Uygulama ile evde, iş yerinizde ya da her hangi bir yerde yaptığınız yemeği ücretini belirterek paylaşıyorsunuz. 10 kilometre civarınızdaki insanlar paylaştığınız menüye istek gönderiyor, siz de kabul ederseniz yanınıza gelip, sofranıza misafir oluyor ve belirttiğiniz ücreti elden ödüyor.

Mesela akşam yemeğini biraz fazla yaptınız, uygulama üzerinden 2 kişi gelebilir diye seçip fiyatını yazıyorsunuz. Menünüzü beğenenler size istek gönderiyor.

Genç girişimci ve yazılım mühendisi Serdar Yetik tarafından geliştirilen "Join My Meal" isimli mobil uygulama şimdilik Android markette yayında ve dört dilde (Türkçe, Rusça, Fransızca ve İngilizce) kullanıma açık.

İki yıl önce geliştirilmeye başladığı uygulamayla amacının sosyalleşme ve aile ekonomisine katkı olduğunu söyleyen Yetik KHK ile ihraç edilenlere de yeni bir alternatif iş olanağı yaratmayı umduğunu belirtiyor.

Türkçe karşılığı ile "Yemeğime Katıl" olarak ifade edilen ve şimdiden 870 kullanıcıya ulaşan uygulama ilerleyen zamanlarda IOS markette de kullanıcılara sunulacak.

Google Play'den indirme linki: play.google.com/store/joinmymeal

Demokrat Haber

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2020, 01:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER