Zombi Oyunlarına İlgi Artıyor

...

Zombi Oyunlarına İlgi Artıyor

Değişen ve gelişen internet teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte sizlerde kaliteli bilgisayarlar ile rahatlıkla istediğiniz oyunu oynama olanağına sahipsiniz. Oyunlar artık gelişmiş bilgisayarlarda ve çok kaliteli şekilde oynanıyor. Baktığımız zaman sizlerde hem etkili görsel efektlere sahip hem de etkili ses efektlerine sahip oyunlar oynayabilirsiniz. Oyun severler; futbol, araba yarışı gibi klasik oyunlardan sıkılmış durumda sizlerde bu oyunlar yerine yeni bir deneyime başlayabilirsiniz. Zombi oyunları ise günümüzde birçok kişinin tercihi olmaya başladı. Nedenine gelince zombi oyunları hem macera sevenler için hem de eğlenceli bir oyun arayanlar için bulunmaz nimet. Baktığımız zaman sizlerde bu oyunlar ile sizlerde istediğiniz gibi stres atma şansını kaçırmayın. Oyunlarda özellikle kaliteli olması çok önemli baktığımı zaman birçok oyun sever basit oyunları tercih etmiyor. Özellikle zombi oyunları oyun severlerin tercihi. Nedeni ise değişik ve özel oyun arayan oyun severlerin sayısı oldukça fazla sizlerde bu oyunlar ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Zombiler sizlere aksiyon, macera yaşatacak.

Asphalt 8 ile sizlerde baktığımız zaman farklı ve özel bir deneyim yaşayabilirsiniz. Araba yarışlarını seven kişiler için bu oyunlar kaçırılmayacak durumda sizlerde bu oyunlar ile mutlaka başarı yakalamak için hız kontrolü yapmak zorundasınız. Öyle ki oyunda farklı menüler mevcut bu menüleri sizlerde kısa süre içinde göreceksiniz. Bu oyunda farklı olan özellik ise ani dönüşlerde sizlere drift zevki verecektir. Baktığımız zaman oyunda görsel olarak üst seviyede olan oyun forumlarda kullanıcılardan tam not alıyor. Sizlerde bu oyunlar ile zamanlarını iyi olarak değerlendirme şansını kaçırmayın. Üstelik çoklu yarış yapanlar içinde bulunmaz nimet. Öyle ki birçok kişi bu oyunda karşısındaki kişi ile yarış deneyimi yaşamak istiyor. Sizlerde bu oyunda istediğiniz her şeyi bulursunuz. Özellikle oyunlar içinden sizler kendinize yakın gördüğünüz oyunlarda daha üstün performans sergileyebilirsiniz.

Counter Strike 1,6 ile sizlerde çocukluğunuzda severek oynadığınız bu oyunu oynayabilirsiniz. Öyle ki bu oyun sizlere hayalini kurduğunuz eski günleri tekrar yaşatacak. Sizler de bu oyunda özellikle farklı ve özel hizmet alacaksınız. Öyle ki oyun sizlere stratejik hamleler yapmayı öğretiyor sizde bu hamleler ile istediğiniz gibi hamle yaparsınız özellikle oyun sizlere tamamen kendinize yönelik bir beceri sağlıyor. Oyunda ayrıca silah şifresi bulunmakta bu şifre ile aradığınız tüm silahları rahatlıkla bulusunuz. Özellikle sizlerde bu oyunda online olarak ve çoklu oynadığınızda oyundan alacağınız zevk artacaktır. Öyle ki sizlerde bu şekilde bu oyunda özellikle şifreleri kullanarak yüksek başarı elde edebilirsiniz. Oyun sizlere bir nevi takım oyununun önemini anlatıyor. Oyunda güzel yerlere saklandığınız zaman sizler rakibinizin sizi bulması zorlaşır. Böylece sizlerde bu oyunlar ile farklı ve özel bir çalışma yürütürsünüz.

Özellikle uzaktan dürbünlü silahlar ile belli yerlere pusmak sizlere fayda sağlar. Oyunda stratejik hamleler sizlere büyük fayda sağlar. Ayrıca oyunda merak ettiğiniz tüm şifreleri internet üzerinden bulabilirsiniz. Öyle ki internette birçok hile mevcut bu hileleri oyuna uyguladığınızda mutlaka farkı göreceksiniz. Counter Strike 1,6 her kullanıcının rahatlıkla oynayabileceği ama zevkli bir oyun. Sizlerde bu oyunu oynarken kesinlikle acele kararlar vermeyin oyunda soğukkanlı davranan kimseler karşısındakilere her zaman büyük başarı sağlar. Sizler de takım arkadaşlarınız ile birlikte oyunlar oynarken ekip şekilde davranınız bu size büyük fayda sağlayacaktır. Özellikle oyunda çok farklı etaplarda başarılı olabilirsiniz bu etaplarda da oyuncularla birlikte kıyasıya rekabet edeceksiniz bu bölümler sizler için önem arz ediyor.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2014, 14:26

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER