Ürünleriniz için Kaliteli Etiketi Uygun Fiyata Almanın Yolu: Ürünetiketi.com

...

Ürünleriniz için Kaliteli Etiketi Uygun Fiyata Almanın Yolu: Ürünetiketi.com

Etiketin ürünün imajını yansıttığına inanıyoruz. Bu bilinçle kısa zamanda, uygun fiyat garantisiyle kaliteli etiket üretiyoruz. Genel olarak hammaddesi kağıt olmak üzere farklı türde ve farklı ebatlarda etiket üretimi yapıyoruz.

İmalatını yaptığımız etiket türlerine değinecek olursak; Termal etiket, kuşe etiket, metalize kuşe etiket, vellum etiket, kırılgan etiket, PP Opak etiket, silvermat etiket, damla etiket, Saten etiket gibi hammaddesi kağıt, plastik, kumaş etiket türlerinin üretimini yapıyoruz. Üretimini yaptığımız bütün 
etiket türleriyle ilgili daha fazla bilgi almak veya başka bir konuda aklınıza takılan sorularınız için sitemize göz atabilir, bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz gibi birçok farklı türde ve farklı ebatta etiket üretirken, imalatı yapılan etiketi isteğe göre baskılı veya baskısız imâl edebiliyoruz. Ürün veya ürünleriniz için üretimini yapacağımız etiketlerde çok renkli baskı uygulayabiliyoruz. Baskılı etiket üretimi konusunda fikir almak için sitemizde yer alan örnek çalışmalarımızı (referanslarımızı) incelemenizi öneriyoruz.

Sizde ürünlerinizin imajını yansıtan etikette uygun fiyatla, kısa zamanda kaliteyi arıyorsanız Ürünetiketi.com üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2013, 17:38
YORUM EKLE