Özel sağlık ürünleriyle hayatınızı kolaylaştırın

Uygun fiyatlarla kapınıza teslim…

Özel sağlık ürünleriyle hayatınızı kolaylaştırın

Hayatınızı kolaylaştıracak bazı sağlık ürünlerine ve aletlere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Lütfen istediğiniz ürünün üzerine tıklayın ve açılan sayfadan ürünü inceleyin:

Area Diş Beyazlatma Seti

Horbay Horlama Aparatı

Burun Şekillendirici

Area Diyet Yüzükleri

Uzaboy Boy Uzatıcı Slikon Tabanlık

Elektronik Sigara

Hd Araç İçi Kamera

Revoflex Xtreme Egzersiz Aleti

 

AREA DİŞ BEYAZLATMA SETİ

Dişler insan vücudunun hem işlevsel açıdan hem de estetik açıdan en önemli parçasıdır.

Area diş beyazlatma seti, evde kullanım için dizayn edilmiştir. Ayrıca kullanım olarak çok kolay bir sistemdir. Diş beyazlatmada en son teknoloji beyaz ışık ile formüle edilmiş diş jeli, çabucak yüzeydeki lekeleri yok etmeye ve derindeki lekeleri ise ortadan kaldırmaya yardımcı olmak için derinlere nüfuz eder. Diş beyazlatma işlemi sadece 10 dakikada gerçekleşmektedir. Gülüşümüzü güzelleştirmek için diş beyazlatma da pek çok yol katedilmiştir.

En son gelişmeler beraberinde diş beyazlatma da ışık teknolojisini getirmektedir. Güvenilir bu diş beyazlatma metodu ışığın kullanımı jel kullanımı ile birleştirmiştir. Bu diş beyazlatıcı sistem ile kullanılan yaklaşım evinizde de güvenle kullanabileceğiniz en son geliştirilmiş diş beyazlatma metodudur.

Area diş beyazlatma sistemi evinizde, işyerinizde, vs kendi kendinize uygulayabiliceğiniz bu cihaz sayesinde günde 30'ar dakikalık uygulama ile sadece 5-10 seans gibi kısa bir zamanda doğal, etkileyici, inci gibi dişlere sahip olmak sizin elinizde.Area diş beyazlatma seti!

En az diş sağlığı kadar önemli olan diğer bir nokta ise diş estetiğidir. Günlük hayatımızda, çevremizde ki insanlar ile iletişim kurarken yüzümüzde dikkat çeken en önemli unsur dişlerdir.

Düzgün ve beyaz dişlere sahip olmak aynı zamanda insana kendini çok daha iyi hissettirir. Diş sağlığına ve güzelliğine ne kadar dikkat edilirse edilsin elbette ilk günkü sağlamlığını ve beyazlığını koruması beklenemez.

Çünkü vücudumuzun belki de en çok iş yapan parçası olan dişlerimiz, her gün yediğimiz içtiğimiz şeyler yüzünden zamanla yıpranarak rahatsız edici bir görüntü oluşturabilir.

%100 Orjinal ve Faturalıdır.
Lazer teknoloji ürünün seansı sadece 10 dakikadır.
Dişlerinizi 7 tona kadar beyazlatma özelliği.
Çay ve Sıgara lekelerindeki etkisi.
Kullanımı çok kolay bir sistemdir.
Tamamen güvenilir ve hijyenik.
Evde, işte, seyahatte her zaman yanınızda.

HORBAY HORLAMA APARATI

Horlamayı kesen ve bir süre sonra da tamamiyle yok etmeye yardımcı olan, toprak mıknatıslı uyku terapi cihazıdır. Horbay horlama aparatı üstün teknolojili bir sterilizasyon prosesi vasıtasıyla nontoksit (Slikon) malzemelerden imal edilmiştir. Horbay horlama aparatının içerisinde bulunan mıknatıslar NASA tarafından geliştirilen toprak mıknatıslardır. (800+Gaus)

Nadir bulunan bu toprak mıknatıslar sayesinde horlama aparatı genzi açar, burun sinirlerini uyararak küçük dilin normaldeki yerinde kalmasına yardımcı olur. Bu sayede horbay horlama aparatı horlamayı engeller.

3 ila 7 gün içerisinde etkisini gösterir. Yaklaşık olarak 3 ay sonra da horlama hastalığını tamamen tedavi etmeye yardımcı olur.

Horlama hastalığı uyku sırasında ağız ve burun arasındaki hava yolunun daralması sonucunda gürültülü bir şekilde çıkan sese horlama adı verilir.

Horlama hastalığına en sık rastlanan sebeplerinden bir tanesi küçük dilin normalden büyük olması, sarkması yada yumuşak damaktaki kasların esnekliğini kaybederek solunum yolunun tıkanması ve küçük dilin titreşimidir.

Horlam hastalığı altında yatan başlıca sebeplerden bazıları ;

(Allerjik nezle, burun kemigindeki egrilikler, sinüzit,bogazdaki dokuların aşırı büyük olması dokuların aşırı büyük olması, küçük dilin ve damagın aşırı sarkıklık ve uzun olması, alt ve üst çenedeki yapısal bozukluklar, dilin aşırı büyük olması) Horlama hastalığına sebep olabilmektedir.

BURUN ŞEKİLLENDİRİCİ

Area burun şekillendirici burnunuzu kolay kullanımıyla ağrısız ve ameliyatsız Bir şekilde güzelleştirir, şekillendirir ve kaldırır.

Area burun şekillendirici burnunuzu inceltir ve burun köprünüzü kalkık gösterir.Kullanımı kolay ve oldukça pratiktir. Area burun şekillendirici büyük burun,burun eğriliği,tombul burun,sağa-sola eğiklik gibi burun sorunları için etkili ve iddialı bir üründür. Area burun şekillendiriciyi burnunuza takın ve 15 dakika kadar bekleyiniz. Düzenli olarak Kullanınız. 1 Ay içerisinde daha güzel ve kalkık bir burnunuz olacak. Ameliyatsız burun estetiği...

AREA BURUN ŞEKİLLENDİRİCİ KULLANIMI

Burun estetiğine yüksek ücretler vermek istemiyorsanız etkili olan Area Burun Şekillendiriciyi denemelisiniz.

Her gün evde 10-15 dakika kullanım için uygundur. Daha fazla kullanılmamalıdır. 2 kenarı burnunuza uyacak şekilde ayaralanabilir.

Amerika da bestseller olmuş yüzlerce satış kanalında uzun süredir yer alan ve satış rekorları kıran burun kaldırıcı ve güzelleştirici Area şimdi Türkiye’ de!

AREA BURUN KÜÇÜLTME BURUN KALDIRMA

Area Burun Şekillendirici şimdi kısa bir süreliğine sadece 29TL den satışa sunulmuştur. Belki dünyadaki en kolay burun şekillendirme aparatı olan Area burun şekillendirici fiyatı ile de insanları şaşırtıyor. Area burun şekillendirici kolay kullanım uygun fiyat ile sipariş vermenizi bekliyor.

Bir ayda daralma ve kalkma için % 52 oranında fayda sağlayan ürün kemik düzleşmesi için % 26 oranında katkı sağlamaktadır.

    Bunların dışında nefes alıp vermekte zorlanıyorsanız

    Burnunuzun şeklinden ötürü horlama sorunu yaşıyorsanız

    Görüntünüzden memnun değilseniz

    Ağrısız ameliyatsız düzgün bir burna sahip olmak istiyorsanız

Burun estetiği için bıçak altına yatmak istemiyorsanız! Area burun şekillendiriciyi kullanabilirsiniz.

AREA DİYET YÜZÜĞÜ

Kilo vermek kadar kilonun ne şekilde verildiği de bir o kadar önem taşımaktadır. Bu nedenle kilo verirken amaç her zaman Sağlıklı Zayıflamak olmalıdır. Kişi ancak böylelikle kilolarından kurtulup, sağlıklı bir hayata geçiş yapabilir. O yüzden kilo vermesi gereken kişiler nasıl kilo vereceklerini düşünmeden önce nasıl sağlıklı kilo verebilirim diye düşünmelidirler.

Sağlıklı Zayıflamak konusunda günümüzdeki pek çok alternatiften biri de diyet yüzükleridir. Diyet yüzükleri bugün sağlıklı zayıflamak isteyen pek çok kişi tarafından kullanılmakta ve olumlu sonuçlarla karşılaşılmaktadır. Diyet yüzükleri, Sağlıklı Zayıflamak konusunda insana en gerekeni yani iradeyi vermektedir. Bu irade çoğu insanda istese dahi oluşmazken diyet yüzükleri sayesinde oldukça rahat bir şekilde, kişinin ayrıca çabasına gerek kalmadan bu iradeyi kişiye sağlamaktadır.

Zayıflama diyet yüzüğünün mantığı aslında akupunktura dayanmaktadır. Akupunktur da çok eski çağlardan beri kullanılan bir yöntemdir. Diyet yüzüğü, takıldığı andan itibaren beyni ve sinir sistemini uyarmaktadır. Bu uyarı sayesinde de beyinde ki açlık merkezi uyarılır ve kişide bulunan yeme isteği azaltılarak iradenin oluşmasına zemin hazırlar. Diyet yüzüğü tokluk hissi oluşturulmasını sağlayarak kişinin ihtiyacından fazla yemesinin önüne geçmiş olur. Bu da elbette ki Sağlıklı Zayıflamak için oldukça önemli bir adımdır.

Diyet yüzüğü zayıflama yüzüğü, tamamen doğal bir şekilde ve sağlıklı olarak kişinin zayıflamasına yardımcı olmaktadır. Sağlıklı Zayıflamak için kullanılacak en etkin yöntemlerden biridir. Pek çok insan için oldukça zor olan irade kazanımı ve tokluk hissini kişinin bünyesinde oluşturmaktadır. Sağlıklı zayıflamanın altın kurallarından biri de sadece gerektiği kadar yemek olduğu için, diyet yüzüğü bunu insanlara sağlamaktadır.

Diyet yüzüğünün doğru ve düzenli kullanılması ile kişi Sağlıklı Zayıflamak adına etkin bir adım atmış olacaktır. Kullanım süresi boyunca da kişide oluşturacağı olumlu yöndeki değişim hemen fark edilecektir. Tüm bu olumlu özellikleri sayesinde diyet yüzüğü günümüzde sağlıklı zayıflamak isteyen hemen hemen her insan için kullanılması gereken bir üründür.

"İdeal kiloma kavuşacak mıyım? Yaptığım diyet, çektiğim sıkıntıya değer mi? Yeniden kilo alır mıyım?" dertlerine artık son.

Artık günümüzde insan hayatı deyince, en önemli konu sağlık olarak geçmektedir. Pek çoğumuz yoğun ve yorucu hayatlar sürdürmekteyiz. Bu yoğun koşuşturma içerisinde de sağlığın belki de en önemli faktörü olan beslenmeyi doğru bir şekilde yapamıyoruz.

Sağlık beslenme, sağlık için olmazsa olmazlar arasında. Sağlıklı beslenme, dengeli ve düzenli bir besin takviminden oluşmaktadır. Sağlıklı beslenme içerisinde, çeşitli besin ögelerinden mutlaka yenilmeli aynı zamanda da beslenme bir düzen içerisinde yürütülmelidir. Sağlıklı beslenme denilince akla elbette ki öncelikle dengeli ve düzenli beslenmek gelmelidir. İnsanların birçoğu sağlıklı beslenmenin önemini ve nasıl olacağını bilmektedir. Ancak bilse dahi bunu uygulamak konusunda zorluklar çekmektedir. Çünkü sağlıklı beslenme aynı zamanda bir hayat düzeni gerektirir. Ancak özellikle çoğu çalışan insan için bu düzeni oturtmak oldukça zordur.

Her insanın sağlığı için bulunması gereken belirli bir ideal kilo söz konusudur. Bu ideal kilo, kişinin sağlıklı olacağı en iyi kilosudur. Ancak gerek beslenme düzeninin olmayışı gerekse sağlık sorunları nedeniyle çoğu insan ideal kilosunun üzerinde bir kilo ile karşı karşıyadır. Ve bu fazla kilo artışı insanda başka bir takım sağlık problemlerine yol açabileceği gibi, kişinin görünümü açısından da oldukça rahatsızlık vericidir..

Tüm bu nedenlerden dolayı insanlar fazla kilolarından kurtulmaya çabalamaktadır. Ancak bunu yapmak göründüğü kadar kolay değildir. Özellikle kimi insanlar bünyeleri gereği bu kilolardan kurtulurken çok daha fazla zorlanabilirler. Ya da irade sahibi olmak konusunda pek çok sorun yaşayabilirler. Çünkü her insan aynı şekilde iradeye sahip değildir. Ancak kilo vermek söz konusu olduğunda irade oldukça önemli bir konudur.

Bu minik yüzükler sayesinde açlık duygusu hissetmeden çok daha rahat şekilde diyet yapabileceksiniz. Arae Diyet Yüzük hızlı, güvenli ve size açlık hissettirmeden kilo vermenizi sağlamak için tasarlandı.

Area Diyet Yüzük, modern tıp ile geleneksel akupunktur tekniklerini birleştirmiş etkili bir yöntemdir. Ayrıca geleneksel Japon ve Çin Tıbbında yüzyıllardır kullanılan Akupunktur bir çok hastalığın çaresinde kullanılan doğal bir tedavi sistemidir.

Manyetik mıknatıslar ayak başparmağınızda bulunan akupunktur noktalarına baskı yaparak tokluk hissi oluşturur, böylece aç kalmadan kilo vermeniz kolaylaşır. Aynı zamanda manyetik akupunktur etkisi siniryolu ile beyindeki seratonin ve endorfin hormonlarını uyararak olumlu düşünmeyi ve kendinizi mutlu hissetmenizi sağlar. Diyet yapma ile aranızdaki tüm zorlukları kaldrıran diyet yüzük sağlklı ve denğeli kilo vermenizi sağlar.

Akupunktur Yüzük, eski Çin tıbbında 2. kalp olarak kabul edilen ayak başparmağı bölgesinde bulunan noktadan, beyni ve sinir sistemini 100 Gauss manyetik etkili minik mıknatıslarla uyarır. Ayak başparmağına yapılan bu baskı sayesinde beynimizdeki açlık merkezine etki ederek yeme arzusunu bastırır ve tokluk hissi oluşturur. Böylece aç kalmadan kilo vermemize olanak sağlar.

-Diyet Yüzüğü beyinde bulunan iştah merkezini uyararak iştahı düzenler ve kullanan çok az bir yemekle doyar.

-Mide asit salgısını azalttığı için mide yanması gibi sorunlar ortadan kalkar.

-Diyet Yüzük diyet esnasında halsizliği ve bitkinliği önler. Enerji vererek kendinizi daha dinç hissetmenizi sağlar.

-Metabolizma hızını düzenler. Yağları daha hızlı yakmaya yardımcı olur.

-DİYET YÜZÜK Ayak bölgesinde başparmak ortasında bulunan hipofiz bezi uyarılarak büyüme hormonu salgılanmasına neden olur. Bunun vücuttaki yağ kitlesini kas kitlesine çeviren bir işlevi vardır.

-9. DİYET YÜZÜK Varislerin iyileşmesine yardımcı olur ve yeni varis oluşumunu engeller.

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2014, 19:20

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER