Kalite ile daima yukarı

...

Kalite ile daima yukarı

Geçmişte insan sayısı az olduğu için ev konusunda da sıkıntı yaşanmıyordu fakat dünya üzerinde ki yaşayan insan sayısı arttıkça ev yapmak oldukça güç bir hal almıştır. Bütün bu durumlar karşısına insanlar evlerini birbirinin üzerine yapmasıyla günümüzdeki apartman yapısı oluşmuştur. Bu apartmanlar insanların mimari yetenekleri ile daha yüksek katlara ulaşmış ve artık yürüyerek çıkılmayacak bir hal almıştır, bu durum karşısında ise insanın yüksek dehası ile yeni teknolojiler bulunmuş ve üst katlara çıkmak için asansör üretilmiştir. Bu asansörler insanları daima en yukarı taşımak için yapılmasına rağmen bu asansör sektörü geliştiğinden dolayı kalitesiz ürünler sebebiyle insanların canlarına mal olarak yukarı taşıyacağına ölümle birlikte insanları daha da aşağı taşır bir hale gelmiştir. Asansörlerde ilk önemin kalite olması ve sağlam bir yapısı olması ile insanlara sağlayacağı büyük kolaylıklar yadsınamaz bir durum olmaktadır.

Asansör sektörünün insanların verdiği tepkiye göre gelişmesi ile günümüzde belirli asansör markaları en çok tercih edilen markalar haline gelmiştir. Bu sektöre verilen yıllar ile tecrübenin en üst seviyesine ulaşarak insanlara en sağlam ve en estetik asansörler sunarak en çok tercih edilen markaların ilk sırasında gelmekteyiz. Malzemesi oldukça sağlam olan asansörlerin artık insanların estetik duygusunun artmasına tepkisiz kalmadığı için her bina yapısına uygun ve en güzel estetiklere sahip olan asansörler ile insanlara en üst düzeyde hizmet vererek onları daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz. Artık evlerin insanların çıkamayacağı bir hale gelmesinin bir yan etkisi de bu evlere eşya çıkarmaktaki zorluklardır tam bu noktada çıkan yük asansörü insanların bu sorunlarına büyük bir çare olarak kabul edilmiştir. Her insanın mutlaka eşyasının zarar görmeden evine çıkarılması istemesinden dolayı yük asansörü noktasında farklılıklar yaratılmış ve bu asansörlerin eşyalara zarar verilmemesi için özel malzemeler kullanılmıştır. Özellikle kaymaz bir zemin ile eşyaların kayarak zarar görmemesi ve en sağlam şekilde evlere çıkarılması için yük asansörü sektöründe bir devrim yapmış bulunmaktayız. Her müşterimizin eşyalarını kendi eşyamız gibi bir titizlikle evlerine çıkarmaları için 5000 kg a varan bir yük kapasitesi ile farklı konfigürasyon ve farklı ebat seçenekleri ile asansörcülük konusunda en büyük farklılığı ülkemizde müşterilerimize sunmaktayız. Taşınan eşyaların veya binanın yapısına göre farklı ebatlarda hazırlanabilen yük asansörleri ile eşyaların rahat bir şekilde sığması ve istenilen yere en sağlıklı şekilde çıkarılması mümkün olmaktadır, ayrıca farklı hız seçenekleri ile zamandan kazanç veya güvenlikten kazanç sağlanabilme özelliği ile büyük açıdan farklılıklar sunmaktadır.

Her insan için büyük önem taşıyan asansörler için insanların öncelikle sağlığının düşünen ve bu doğrultuda en kaliteli ürünler üreten bir asansör üretim firması olarak sizlere öncelikle güvenlik sunmakta daha sonra sizleri istediğiniz yüksekliğe çıkarak teknolojiyi kullanmaktayız. Asansör insanın dehasının en büyük kanıtı olmasından dolayı böyle bir teknolojinin sabit bir şekilde kalmasının mümkün olmadığı bilinmektedir bu yüzden durmadan değişen asansör teknolojisinin son ürünleri kullanılarak hazırlanan asansörler sizleri yüksek kaliteli bir asansörü kullanmanın heyecanını yaşatacaktır. Firmamız en yeni ve en farklı şekillerde asansörler üreterek müşterilerine şaşıracakları bir kolaylıklar sunan asansörler üretmektedir. Yük konusunda en dayanıklı asansörlerin üretilmesi insan sağlığına verilecek önemin bir kanıtı olmasından dolayı en sağlam malzemelerden üretilen yük asansörleri ayrıca yüklerin kaymaması için hazırlanmış özel zemin ve yüklerin zarar görmeyeceği hız seçenekleri ile donatılmış bir şekilde sizlere sorun olabilecek bütün konuları önceden düşünerek kusursuz bir asansör deneyimini sizlere yaşatmaktadır. Detaylı bilgi için http://www.edessaasansor.com/

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2014, 16:53

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER