Benzersiz bir tatil keyfini bizimle yaşayın

...

Benzersiz bir tatil keyfini bizimle yaşayın

Yurt dışında tatil yapmak yeni yerler görmek istiyorsunuz fakat bir türlü karar veremediniz. O halde sizlere birbirinden farklı ülkelerin yer aldığı tur seçeneklerimizden birisini incelemenizi ve yerinizi ayırtmanızı öneririz. Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanıp farklı ülkelerin kültürlerini öğrenmek ve hayallerinizi süsleyen mekânlarda bulunmak isterseniz yurt dışı turları arasından en çok tercih edilen Paris turları ile Eiffel kulesinin Notredame katedralinin olduğu ülkede eşinizle birlikte Şanzelize de romantik bir tatil hediyesi harika olur.

Orta Avrupa Turları Viyana Budapeşte Prag bu üç güzel ülkeyi kapsar dilerseniz ayrı dilerseniz toplu olarak kapsayan gezi. Müzeleri operaları ve yemekleriyle mükemmel karar verdiğinizi anlayacaksınız. Benelux turları ile 3 Avrupa ülkesini aynı anda keşfedeceğiniz bir turdur. Benelüks Başkenti Brüksel Belçika eğlence diyarı Amsterdam ve Hollanda ve Lüksemburg görerek Amsterdam da müthiş gece yaşantısında eğlenerek Lüksemburg da kahve ve pasta molası vererek Brüksel de tadına az rastlanır çikolatalarda tadabilirsiniz.

Antik tarihi kolezyumları ile kendinizi roma döneminde hissedeceğiniz Roma Turları mükemmel bir tatil seçeneği. Gerçek pizza lezzetini tatmak enfes makarnalarıyla tanışmak ve bu âşıklar şehrinde eşinize tekrar âşık olabilirsiniz. Maldivler turları ile denizi ve manzarasıyla cennetten bir köşe olan kartpostallarda görmeye alışık olduğunuz manzarayı izleme ve hissetme şansına sahip olacaksınız. Özellikle balayı çiftlerinin tercih ettiği maldivlerde eşinizle hem muhteşem denizin keyfini çıkartacaksınız hem de diğer adalara düzenlenen turlardan yararlanacaksınız.

Özel dalış turları ile denize dalmanın tadını çıkartacaksınız. Sevdiğiniz kişiyle Hint okyanusunun benzersiz renklerine bakarak yiyeceğiniz Romantik akşam yemeklerinin tadına doyamayacaksınız. Belki de bu zamana değin karşılaşmadığınız egzotik meyvelerin tadına bakma imkânı bulacaksınız. Erken rezervasyon ve kolay ödeme koşullarıyla hazırlanan turlardan birisi mutlaka sizin için.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2014, 12:53

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER