Şike davası: Aziz Yıldırım dahil 6 kişi beraat etti

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığın yeniden yargılandığı davada 'beraat' kararı çıktı

Şike davası: Aziz Yıldırım dahil 6 kişi beraat etti

Futbolda "şike" iddialarına ilişkin Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığın yeniden yargılandığı dava ile haklarındaki hükümler Yargıtay tarafından bozulan 31 sanığın yargılandığı davada 13. Ağır Ceza Mahkemesi kararını açıkladı.

Mahkeme, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve aralarında Olgun Peker, Fenerbahçe yöneticileri İlhan Ekşioğlu ile Şekip Mosturoğlu, Beşiktaş eski yöneticisi Serdal Adalı, Beşiktaş eski Teknik Direktörü Tayfur Havutçu'nun bulunduğu 36 sanık hakkında beraat kararı verdi.

Beraat kararları, sanıklar ve izleyiciler tarafından coşkuyla karşılanırken; Aziz Yıldırım ile ilgili karar açıklanınca da salonda büyük bir tezahürat koptu.

 

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2015, 20:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
metin
metin - 3 yıl Önce

Adam gibi adamdi zaten yuce rabbimde firsatini verdi sucsuz oldugu belli oldu Allahim boyle insanlari basimizdan eksik etmesin inslh ulkemizin basindada bir yonetici olmayida nasip eder saygilar