Reza Zarrab, Trabzonspor'a da 2.5 milyon dolar bağışlamış!

Reza Zarrab'ın aynı öneriyi Beşiktaş’a da yaptığı ortaya çıktı

Reza Zarrab, Trabzonspor'a da 2.5 milyon dolar bağışlamış!
Zafer Çağlayan'ın ricasıyla Akdeniz Oyunları için 750 bin TL yardımda bulunan, Beşiktaş'ın yeni stadından 1.2 milyon TL'lik loca satın alan Reza Zarrab'ın, Trabzonspor'a 2.5 milyon Dolar destek sağlayarak borçlarına kefil olduğu ortaya çıktı.

İşadamı Reza Zarrabın, Ankara ’daki ‘hatırlı kişi’nin ricası üzerine transfere aşırı para harcayarak nakit sıkıntısına düşen Trabzonspor'a .5 milyon Dolar yolladığı, İbrahim Hacıosmanoğlu yönetimine de “Bankalardan alacağınız kredilere şirketlerim kefil olur” teklifi götürdüğü iddia edildi.

Arif Kızılyalın'ın Cumhuriyet’te yer alan haberine göre, birçok kulüp başkanı tarafından bilinen ve ‘yazılmaması kaydıyla’ gündeme getirilen bu iddia, bordo-mavili kulübe yakın kaynaklarca doğrulandı.

'UTANÇ VERİCİ'

Söz konusu olayın Trabzon’da duyulması, bordo-mavili kulübün kanaat önderlerini harekete geçirdi. Eski başkan Özkan Sümer, “Trabzonspor öyle kötü bir yönetiliyor ki, bu karşılıksız ve kabul edilemez hibeye bile şaşırmıyoruz. Hacıosmanoğlu yönetiminde Trabzonspor’un tüm değerleri zedelenmiş, çiğnenmiştir. Hukuksuzluk ve adaletsizliğin diz boyu olduğu camiamızın bir an önce hak ettiği biçimde yönetilmesi şarttır” dedi.

BEŞİKTAŞ 'A DA ÖNERMİŞ

Reza Zarrab'ın aynı öneriyi Beşiktaş’a da yaptığı ortaya çıktı. Siyah-beyazlı kulübün 1 numarası Fikret Orman’ın, “Ne kadar zor durumda olursak olalım böyle bir hibeyi kabul edemeyiz, stadımızdan loca alın” dediği, bu gelişmeler üzerinde İranlı işadamının 3 yıllığına bir locaya 1.2 milyon TL verdiği öğrenildi.
Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2015, 13:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
şamil kafkas
şamil kafkas - 3 yıl Önce

trabzolulara çok da yakışır, bedeva yaşadıklarından alışkanlık olmuş...

Trabzonlu
Trabzonlu @şamil kafkas - 3 yıl Önce

ŞAMİL KAFKAS isimli şahıs senin gibi boş konuşan insanlar olduğu sürece ne bu millet ne bu devlet ne de bu din kalkınır. Trabzonluları ne kadar tanıyorsun ki böyle alçak bir iftira atabiliyorsun. Hadi çok iyi tanıyorsun diyelim böyle bir genelleme yapma hakkını sana kim veriyor ? Bu yaptığın yorumun desteklediğin takımla kesinlikle hiçbir ilgisi yok, sadece senin kişiliksiz olman ve terbiye yoksunu olmanla ilgisi var. Çekin artık pis ellerinizi Trabzon gibi temiz ve haysiyetli bir bölgeden ve kulüpten. Zaten Trabzonu ve Trabzonsporu bu asi konuma getiren sizin çekemeyişlerinizden ötürü attığınız çamurlardır. Hepinizi Allaha havale ediyorum. Alın da gidin.

isyankar
isyankar - 3 yıl Önce

o kadar parayi dünyanin hic bir yerinde adama yanliz yedirmezler. Sadece rüsvetin verilis sekli degisir. Bu adam cin gibi cikari olmadan kimseye kurus vermez.