Melo: Pitbull köpeklerini ondan daha çok seviyorum

Galatasaraylı Felipe Melo'dan Fenerbahçeli Volkan Demirel'e çok konuşulacak yanıt...

Melo: Pitbull köpeklerini ondan daha çok seviyorum

Galatasaraylı Felipe Melo, "Belediye sokak köpeklerini temizlesin" diyerek kendisine göndermede bulunan Fenerbahçeli Volkan Demirel'e çok konuşulacak bir yanıt verdi: "Köpekleri ondan daha çok seviyorum!"

Süper Kupa maçı sonrası, kendisini kastederek, "Belediye gereksiz sokak köpeklerini zehirlesin, yoksa bu iş bana kalacak" diyen Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel'e yanıt veren Felipe Melo; "Volkan Demirel'in hareketi bana değil, Pitbull köpeklerine karşıydı ama ben Pitbull köpeklerini ondan daha çok seviyorum. Bu konuda daha fazla yorum yapmaya gerek yok, daha fazla bir şey söylemek son derece gereksiz bir davranış olur" dedi.

Melo Fenerbahçe maçını artık unuttuklarını da ifade ederken, "Geçmiş geçmişte kaldı, geçmişle ilgili konuşmak istemiyoruz, sonraki maçlara bakıyoruz. Bursaspor maçı bizim için önemli ve buna bakıyoruz" dedi.

'ŞAMPİYONLUK YAŞAMAK İSTİYORUZ'

"Şu anda konsantrasyonumuzu tamamen lige çevirdik, Bursaspor maçıyla lige iyi başlamak çok önemli" diyen Melo, şampiyonluk yaşamak istediklerini ifade ederken, "Taraftarımız için önemli başarıları yaşamak ve şampiyon olmak istiyoruz, taraftarımızı mutlu etmek bizim için çok önemli" ifadelerini kullandı."

Şampiyonlar Ligi hakkında da konuşan Melo, "Şampiyonlar Ligi her zaman zorludur, bu sene de zorlu olacak ama ben rakip belli olmadan konuşmak istemiyorum. Biz Galatasaray olarak o platformda da elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Taraftarımıza galibiyet sevinçleri yaşatmak istiyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2014, 19:38
YORUM EKLE