Maçta saldırıya uğrayan Deniz Naki: Kimi, kime şikayet edeceğim?

Naki, taraftardan şikayetçi olmadığını açıkladı

Maçta saldırıya uğrayan Deniz Naki: Kimi, kime şikayet edeceğim?

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta oynanan Mersin İdmanyurdu - Amedspor maçında saldırıya uğrayan Deniz Naki, taraftardan şikayetçi olmadığını açıkladı ve "Kimi, kime şikayet edeceğim, bir şey çıkmayacaktı" dedi.

Maçın 26. dakikasında serbest atışı kullanmak için hazırlık yaparken sahaya giren bir taraftarın saldırısına uğrayan Naki, şunları söyledi:

"Saldırgan sırt ve boynuma yumruk vurup beri yere düşürünceye kadar kendisini görmedim. Sırtım ona dönüktü ve görme imkanım yoktu. Ancak, iyi ki saldırganı görmemişim, eğer görmüş olsaydım kendimi savunacaktım ve büyük ihtimal ile kırmızı kart görecektim. Maçtan sonra polis soyunma odasına geldi ve bana şikayetçi olup olmayacağımı sordu. Ben şikayetçi olmayacağımı söyledim, kimi kime şikayet edeceğim, bir şey çıkmayacaktı."

Daha önce Gençlerbirliği'nde oynarken Kobani olayları sırasında sosyal medyada paylaştığı bir mesaj nedeniyle idman çıkışı saldırıya uğradığını söyleyen Deniz Naki, şöyle devam etti:

"Ama saha içinde ilk kez saldırıya uğruyorum. Daha önce başımdan geçen davalar ve hakkında açılan soruşturmalar bir yana saha içerisinde bir saldırı ile ilk kez karşı karşıya kaldım. Saldırganın elinde bıçak ve kesici alet de olabilirdi Allah korusun. Görüntüleri izlediğimde birer metre aralıklarla çok sayıda polisin arasında o saldırgan nasıl sahaya girdi şaşırıyor insan. Son olarak maçtan bir hafta önce bana ait olmayan bir hesaptan yapılan paylaşım ve bunun üzerine gözaltına alınıp hedef gösterilmem üzerine bu olayın yaşandığını düşünüyorum."

Naki twitter hesabından da saldırıyla ilgili şu mesajı paylaşmıştı:

(Kaynak: Sputnik)

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2017, 13:48

YORUM EKLE
YORUMLAR
Altan
Altan - 3 yıl Önce

bu olaya kadar tanımıyordum ama çok aklında başında bir kişiymiş helal olsun.bir kere kimi kime şikayet edeceğim ki bir şey çıkmazdı sözleri çok isabetli.doğru tuzun bile koktuğu bu ülkede,anamı öpen kadı,ağlatan da kadı misali, ikincisi olaylar beni yıpratmıyor hatta hırslandırarak motive ediyor demiş bu da çok doğru bir laf, üçüncüsü ben sizin yalanlarınız ve hilelerinizle baş edemedim bu bana dert oldu,ama ben de sizin önünüzde diz çökmedim bu da size dert olsun demiş.on numara beş yıldız bir cümle.darısı bu ülkeyi yönetenlere,pardon baskı ve hileyle yönettiğini ve yok ettiğinin fark edemeyip geliştirdiğini zannedenlere!!!!!!!!!!

yasin
yasin - 3 yıl Önce

cesur yurek

SIRADAKİ HABER