Hakan Şükür Lig TV'den kovuldu

AKP'den istifa eden Hakan Şükür'ün, Lig TV ile yollarının ayrıldığı öğrenildi...

Hakan Şükür Lig TV'den kovuldu

Milletvekilliğinin yanı sıra Süper Lig maçlarının yayıncı kuruluşu Lig TV'de yayınlanan Maraton programında yorumculuk yapan İstanbul Milletvekili Hakan Şükür, programdan ayrıldı.

Maraton.com.tr'nin haberine göre, Şükür ile Lig TV'nin yolları ayrıldı. 2008 yılında TRT ile yaptığı anlaşmayla yorumculuk kariyerine başlayan Hakan Şükür, milletvekili seçildikten sonra TRT'deki görevini bırakmıştı. Mustafa Denizli'nin ayrılmasının ardından Lig TV'ye gelen Şükür, Maraton programında ekran karşısına çıkıyordu.

Vatan gazetesinden İbrahim Seten'e açıklama yapan Hakan Şükür, ayrılığını şu sözlerle değerlendirdi:

"Dürüst olmak gerekirse son yaptığım çıkıştan sonra, böyle bir şeyin gerçekleşmesini bekliyordum.. Biraz önce Digitürk'ün genel müdürü Ertan Özerdem aradı ve kararı tebliğ etti.. Yaptığım anlaşma gereği; tazminatım filan da yok zaten.. Bana sözlü tebligat yaptıktan sonra 7 gün içinde noterden ibranamemi yollarlarsa hukuken benimle hiçbir ilişkileri kalmıyor..

Tam da ligin devre arasına denk getirdiler.. Sonuçta Lig TV'nin sahibi TMSF şu anda.. Devlet bir anlamda.. Böyle bir karar almaları inşallah onlar açısından da hayırlı olur.. Benim kaderim böyle demek ki.. Futbolcuyken de yorumcuyken de kendimi başarılı hissetmeme izin vermiyorlar.. Bu noktadan sonra yapabileceğim fazla bir şey yok.. Artık hafta sonlarımı ailemle geçireceğim, maçları izleyeceğim.. Yorumculuk sevdasıyla ailemi epey ihmal etmiştim.. Pozitif açıdan bakarsak en fazla bunu söyleyebilirim."

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2014, 22:13

Demokrat Haber'e Bağış Yap >>>

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER