Galatasaray kendi evinde 'deplasmana' çıkacak

Türkiye futbol tarihinde bir ilk...

Galatasaray kendi evinde 'deplasmana' çıkacak

Galatasaray'ın cezası nedeniyle taraftarının maça alınmayacağı karşılaşma için Eskişehirspor taraftarları TT Arena'daki yerlerini alabilecek ve mücadele yalnızca konuk ekip taraftarlarının önünde oynanacak.

Eskişehirspor Yönetimi, Galatasaray maçı öncesi yazılı açıklama yaptı. Galatasaray'ın cezası nedeniyle taraftarının maça alınmayacağı karşılaşma için Eskişehirspor taraftarının stadyum kapasitesinin yüzde 5'i kadarının maça alınacağı kaydedildi.

Yapılan açıklamada, 13 Eylül Cumartesi günü oynanacak Galatasaray - Eskişehirspor karşılaşmasına, seyircisiz oynama cezası bulunan Galatasaray'ın taraftarlarının alınmayacağı, stadyum kapasitesinin yüzde 5'i kadar Eskişehirspor taraftarının ise karşılaşmaya alınacağı belirtildi.

Açıklamada, "Ceza tarihinin açıklandığı 4 Eylül 2014 tarihinden sonra alınan Passolig kartlarına, Galatasaray taraftarı olması ihtimali ve herhangi bir güvenlik zafiyetine neden olması ihtimali sebebi ile bu maç için bilet yüklemesi yapılamayacaktır. Bu tarihe kadar alınmış olan Es-Es logolu Passolig kartlarına bilet yüklemesi yapılabilecektir. Bilet satışı 11 Eylül 2014 sabahtan itibaren Eskişehir Atatürk Stadyumu bilet gişesinden yapılacaktır. Bilet fiyatı 100 TL'dir. İnternet üzerinden satışın yapılabilmesi için de gerekli girişimlerde bulunulmuş olup, sonuç alındığında duyurulacaktır" denildi.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2014, 10:23

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER