Fikstüre Amedspor yerine kulübün eski ismi yazıldı

Duruma yönelik tepkiler sosyal medyada yapılan paylaşımlarla gösterildi

Fikstüre Amedspor yerine kulübün eski ismi yazıldı

TFF İkinci Lig Beyaz Grup’ta mücadele Amedspor’un ismi Habertürk’ün internet sitesinde yer alan fikstürde kulübün eski ismi olan ‘Diyarbakır Belediyesi Diskispor’ olarak değiştirildi. 
 
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) İkinci Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Amedspor’un ismi, Habertürk’ün internet sitesinde yer alan puan durumu ve fikstür bölümünde kulübün daha önceki ismi olan “Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Diskispor” olarak değiştirildi.
 
Federasyon tarafından da kabul edilen Amedspor isminin Diyarbakır B.Ş. Diskispor olarak değiştirilmesi kulüp taraftarlarınca fark edildi. Duruma yönelik tepkiler sosyal medyada yapılan paylaşımlarla gösterildi. 
 
Amedspor, salgın nedeniyle müsabakalara ara verilmeden önce oynadığı 28 maçta, 7 galibiyet, 7 beraberlik ve 14 mağlubiyet alarak 28 puan topladı. 
 
Deplasman karşılaşmalarında sık sık saldırılara maruz kalan ve taraftarına uzun bir süredir yasak getirilen Amedspor, TFF’nin 2. Lig ve 3. Lig’de pandemi nedeniyle sezonun kalan maçlarının oynanmayacağını açıklaması ile gelecek sezon yeniden ikinci ligde mücadele edecek.  

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2020, 14:01

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER