Aziz Yıldırım: Hakem odası basmadım ama gerekirse basarım

Aziz Yıldırım, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın açıklamalarına sert sözlerle yanıt verdi…

Aziz Yıldırım: Hakem odası basmadım ama gerekirse basarım

2 Kasım Pazar günü Olimpiyat Stadı'nda oynanacak Beşiktaş derbisi öncesinde Fenerbahçe takımı, teknik heyet ve Yönetim ile birlikte yemekte buluştu.

Derbi öncesi Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde moral yemeği yiyen Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım FBTV'ye çok tartışılacak açıklamalar yaptı.

GALATASARAY’IN HİÇBİR GÜCÜ YOK, BEŞİKTAŞ’IN DA ARKASI BOŞ’

Konuşmasında Galatasaray ve Beşiktaş ile ilgili de çarpıcı açıklamalar yapan Aziz Yıldırım, "Galatasaray'ın hiçbir gücü yok. Galatasaray'ı daha kötü günler bekliyor. Beşiktaş'ın arkası da boş. İyi gidebilmek için ekonomik olarak güçlü olmak lazım. Yani para olacak. Sizler iyi giderken, paraları alamazsanız o zaman fizik olarak düşüş başlar" diye konuştu.

Aziz Yıldırım, Beşiktaş'a sert mesajlar yollarken 'Hakem odası basma' konusuna değindi:

"Hakemlerle ilgili konuşuyorlar. Bu hafta da Fikret Bey hakemi gözleyeceklermiş. Ben soyunma odasına giderken yolda gördüm söyledim. Hakem odası basmadım. Koridorda söyledim. Devre arasında yanlış yaptığını yüzlerine söylüyorum. Gerekirse basarım onu da bilsinler. Fenerbahçe'nin haklarının yenmesini engellemek için bunu da yaparım. Yıldırım Demirören de zamanında hakem odasına, rakip soyunma odasına gitmedi mi? Her şeyi bize bağlıyorlar, saldırıyorlar."

"Ben hakeme 'iyi yönetemiyorsunuz, bir daha buraya gelemezsiniz' dedim diye ceza aldım. Bunu diyemez miyim? Maddi, manevi kayıplarım var. Bunu dile getirmeyecek miyim? 60 gün değil 160 gün ceza versen ne yazar. Haklı olduğum her şeyi dile getiririm. Sağır ve lâl olacağız yani. Buna müsade etmem. Konuşmaya başlarsam altında kalırlar. 17 senede olan her şeyi biliyorum."

"(Beşiktaş'a) Siz de kupadan yargılandınız, gittiniz kupayı iade ettiniz. Çıkın söyleyin şike yaptınız mı yapmadınız mı herkes bilsin. Çıkın diyin 'biz şike yapmadık.' O zaman ben de bir şeyle söyleyeceğim. Bizim arkamıza saklanmışlar nereye gidersek oraya geliyorlar. Fikret Orman'a hiç yakıştıramadım. Varsa gücün sen de in soyunma odasına. İnebiliyorsan in."

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2014, 16:58

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
memocan
memocan - 6 yıl Önce

Helal..olsun hemserim.hakkini zorlan alacaksik kimse sana buyur demez hele hele akp basa geldikten sonra her sey sike kara para baiz.oldu geske butun anadolu kulublerinin senin gibi bir baskana bir lidere sahip olsaylardi.sen cok yasa aziz baskan...herkes senden korkuyor camur.atilar olmadi iceri atilar tutmadi.seni birgun cumhurbaskani gormek isteriz.

SIRADAKİ HABER