Süleyman Soylu’dan Kati Piri’ye: Çirkin taleplerinle yaşlanacaksın

Soylu, Piri'ye "Çirkin taleplerinde yaşlanacaksın" dedi

Süleyman Soylu’dan Kati Piri’ye: Çirkin taleplerinle yaşlanacaksın

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Avrupa Parlamentosu'nda Hollanda'yı temsilen bulunan Kati Piri'nin açıklamalarına cevap verdi.

Soylu, Piri'ye "Çirkin taleplerinde yaşlanacaksın" dedi.

İçişleri Bakanı Soylu, Avrupa Parlementosu’nun Hollanda Temsilcisi, Hollanda İşçi Partisi milletvekili Kati Piri’nin Twitter paylaşımına cevap verdi.

Bakan Soylu, Piri’nin “Uluslararası dayanışma sınırlarla bitmiyor. Türkiye’deki demokratları desteklemek için konuşmaya devam edeceğim. Boğaziçi öğrencileri için, Osman Kavala için, Selahattin Demirtaş ve daha fazlası için” yazılı paylaşımını alıntılayarak, “Çirkin taleplerinle yaşlanacaksın… Ancak kötü isteklerin Türkiye’de hiç gerçekleşmeyecek” cevabını verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Alkollü Vatandas
Alkollü Vatandas - 5 ay Önce

KONUSMAYI NEREDEN ÖGRENDIGINI MERAK ETTIGIM BU CANLI MAHLUKATA KENDISININ ICIISLERI BAKANI MAKAMINDA OTURDUGUNU VE GÖREVININ ÜLKENIN IC HUZURU VE O ÜLKE ICINDE YASAYAN BÜTÜN CANLILARIN HAYATININ GÜVENLIGINDEN SORUMLU OLDUGUNU VE HALK VAROLDUGU SÜRECE BÖYLESI BIR BAKANLIGIN OLABILECEGINI SIRF SARAYIN OLDUGU BIR ÜLKEDE HALK OLMADIGINDA KENDISININ ISSIZ GÜCSÜZ KALACAGINI BU NEDENLE DE ÜLKE ICINDE YASAYAN BÜTÜN CANLILARA KARSI GÖREVINI HAKKIYLA YERINE GETIRMESI GEREKTIGINI HATIRLATACAK BIR TERCÜMANA IHTIYAC VAR GIBI GELIYOR BANA.... :)))

SIRADAKİ HABER