Soylu’dan HDP için operasyon mesajı

Soylu, Adana'daki operasyonun yayılacağı işaret etti

Soylu’dan HDP için operasyon mesajı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, HDP Adana il binasına düzenlenen operasyonun başka illere yayılacağının işaretini verdi.

Çivril’de halka hitap eden Soylu, muhalefet partilerini FETÖ ve PKK ile sözleşme yaptıkları iddiasını yineledi.

Soylu, Türkiye’nin her tarafına fitne tohumu ekmek isteyenler bulunduğunu söyledi ve şöyle devam etti:

“Bu sözleşmeyi kimle yaptınız, bu milletle mi yaptınız, bu sözleşmenin altında kimin imzası var, kimin imzasının olduğu belli. FETÖ’nün, PKK’nın, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in imzası var, yok desinler… CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun imzası var.”

İçişleri Bakanı Soylu, HDP Adana il binasına düzenlenen operasyona ilişkin olarak da şu ifadeleri kullandı:

“HDP binasında bundan 3 yıl önce mahkeme kurmuşlar, çek senetçilik yapıyorlar. Üç vatandaş geldi ihbar etti, ‘Orada kozmik oda var, o kozmik odaya sadece bunların milletvekilleri giriyor.’ 7 ajanda ve paralar ele geçirdik. Elektrik parasını ödeyemiyorlar, kasada para tutuyorlar. Onun ötesinde başka illere de sıçrayacak birçok bilgiler ele geçirdik.”

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2019, 19:49

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 2 yıl Önce

Korku sandaj hile baska icrat yok iki oy icin yaptiginiz ahlaksizlik yuzunuzdeki kin nefret buyuk mkirkuyu goruyorum onurunu haysiyetini serefini saraya ipotek bir soysuz bir arkaraslarina hainlik yapan kole

Şahbender yıldız
Şahbender yıldız - 2 yıl Önce

Bu soysuzun günleri sayılı devlet ve sarayın gücünü arkasına alarak külhanbeylik yapıyor ama çok bağırmak havlamak ona bu iklimde belki geçici prim getirir ama uzun vadede zihniyeti çöptür kanalizasiyondur

SIRADAKİ HABER