Selahattin Demirtaş'tan erken seçim çağrısı

Demirtaş twitter hesabından paylaşımda bulundu

Selahattin Demirtaş'tan erken seçim çağrısı

Selahattin Demirtaş'ın twitter hesabından yolsuzluğa ilişkin paylaşımlarda bulunuldu.

Demirtaş mesajında "Bunların yaptığına yolsuzluk demek yetersiz kalır. Çünkü devleti komple çaldılar. Bu yüzden yoksulsunuz, işsizsiniz ve yardım alamıyorsunuz güzel kardeşlerim" dedi.

Demirtaş mesajında şu ifadeleri kullandı:

"Merhabalar, nasılsınız? Yoksulluktan intihar noktasına gelmiş olan halkı düşündükçe hapishane yemeği bile boğazıma diziliyor. Lüks saraylarda 3-5 maaşla zevk ve sefa içinde yaşayanlar hiç mi utanmıyorlar?

Unutmayın! Sizi perişan eden Covid-19 değil, AKP-128’dir.

Yolsuzluk demek devletten bir miktar çalmaktır. Bunların yaptığına yolsuzluk demek yetersiz kalır. Çünkü devleti komple çaldılar. Bu yüzden yoksulsunuz, işsizsiniz ve yardım alamıyorsunuz güzel kardeşlerim.

Hiçbirimiz bunu hak etmiyoruz. Merak etmeyin, el ele vereceğiz, hep birlikte düzlüğe çıkacağız. Bu mafya düzeninden bir an önce kurtulmak için her yerde yüksek sesle erken seçim isteyin. Örgütlenin ve umutlu olun. Kazanacağız, içiniz rahat olsun. Selamlar, sevgiler."

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2021, 13:04

YORUM EKLE
YORUMLAR
Türkiye
Türkiye - 1 ay Önce

Sen gelecegi iyi okuyup goren cok ender bir zakan var özgürlüğüne en kisa surede tahliye olacaksin soylede boylede elinde kirli koz kalmadi callat cete lideri sonunu dusunyor 128 defa yargilanacaksiniz cuku suclusunuz hırsızınız selam olsun selo,ya

SIRADAKİ HABER