Selahattin Demirtaş: Sandığa gidiyoruz değil mi?

Türkiye'de 57 milyon 93 bin 985 seçmen sandık başına gidiyor

Selahattin Demirtaş: Sandığa gidiyoruz değil mi?

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri için 32 ilde seçmenler saat 07:00'den itibaren sandık başına gitti. Oy verme işlemi, diğer illerde ise saat 08:00'de başladı.

Türkiye, 5 yıl boyunca görev yapacak yerel yöneticileri seçmek için sandık başında.

Edirne F Tipi Cezaevi'nde tutuklu bulunan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş da seçime ilişkin kişisel Twitter hesabında paylaşımda bulundu. Demirtaş, "Merhabalar, nasılsınız? Sandığa gidiyoruz, değil mi? Oyunuzu mutlaka kullanın ve sayım bitene kadar da sandığa sahip çıkın lütfen. Güzel sonuçları akşam hep birlikte, keyifle izleyelim. (Bir resim çalışmamı da paylaşmak istiyorum sizlerle. Yarının daha güzel olması dileğiyle...)" mesajını gönderdi.

Demokrat Haber 
 

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2019, 12:21

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
HEP GÜL OĞUL SANA GÜLMEK YAKIŞIYOR
HEP GÜL OĞUL SANA GÜLMEK YAKIŞIYOR - 1 yıl Önce

Doğu ve güney doğudan İŞGALCİLERİ DEF ETTİK .!! ŞİMDİ KUTLAMA VE HALAY ÇEKME ZAMANI DEMİRTAŞ .Tek sen sadece gül sana gülmek yakışıyor sevimli genç adam tek gül ve güneşin doğduğu tarafa çevir o güleç melek yüzü genç adam sabırlı lider demirtaş çoğu giti azı kaldı çizdiğin kuş gibi hür olacaksın .

BU KUŞ DOĞRUDUR GERÇEKTEN VARDIR
BU KUŞ DOĞRUDUR GERÇEKTEN VARDIR - 1 yıl Önce

Demirtaş HARİKA bir çalışma bu çizdiğin KUŞUN AYNISI bütün samiyetimle söyliyorum (( YAMİN EDEMEM ATHEİSTİM ) (((ABD ELİZABETH TOWN , KY **))) EYALETİNDE VAR AYNISI ))) Sen gerçekten DAHİSİN , ve akılı ,kültürlü harika KÜRT GENÇ SİYASETCİSİN ,Seninle annen ,baban ,kardeşlerin ,eşin ve çocukların EMİNİKİ GURUR DUYUYOR ve seninle övünüyorlardır . Kürtler ,Türkler ayrımcılığından nefret eden vatandaş . Demirtaş bu kuş vardır araştır göreceksin ELİZABETHTOWN ,((KY)) ABD EYALETİNDEDİR SADECE O EYALETE AYİT ÇOOK ÖZEL BİR KUŞTUR .Bu kuşlar genelikle fazla uçmazlar eğer korkutulmazlarsa çok hızlı yürürler ve şişman sevimli kuşkardır sadece KY VARDIR bir gün o çizdiğin gibi HÜR OLMAN UMUDU İLE DEMİRTAŞ SABIR .

DEMİRTAŞIN KUŞU DİYORKİ
DEMİRTAŞIN KUŞU DİYORKİ - 1 yıl Önce

Muhteşem genç başkan Demirtaş .Türkiyenin yarınlarının CUMHURBAŞKANI Bu genç adam huzuru eşitliği beraberliği getirecek demokrasiyi hüriyeti vaat ediyor sadece güler yüzü ile nokta

MÜJDE DEMİRTAŞ İPOTEK KALKTI
MÜJDE DEMİRTAŞ İPOTEK KALKTI - 1 yıl Önce

Tek sen rahat ol İPOTEK DOĞU VE GÜNEY DOĞUDA KALKTI MÜJDE genç adam .

O KUŞUN RESMİNİ İSTİYORUM OĞUL DEMİRTAŞ
O KUŞUN RESMİNİ İSTİYORUM OĞUL DEMİRTAŞ - 1 yıl Önce

Demirtaş oğul zamanı kalmamış KANSER HASTASIYIM . Umut ederim ben ölmeden o çizdiğin kuşun aynısı imzalayıp Keşke bana ödemeli yollasan çok mutlu olurdum Çünki sen geleceğin tarih kitaplarına suçsuz olarak geçecek genç siyasetcisi olarak geçeceksin . Umut ederim ölmeden önce senin HÜR OLDUĞUNU çok görmek istedim aynı o çizdiğin kuş gibi o kuş varya o kuş demirtaş inan ki çok özel DÜNYANIN HİÇ BİR YERİNDE OLMAYA ÇOK ÖZEL BİR KUŞ DEMİRTAŞ İNANMAZSAN ARAŞTIR Oğul eyer ben ölmeden hapisten çıkmazsan seni hiç affetmiyeceğim . Ne yapıp edip suçsuzluğunu ispat et çık . Olmazsa seni beklerim ölmeden önce çıkana kadar oğul .

YİNE ENTRİKALAR YAPYILAR .
YİNE ENTRİKALAR YAPYILAR . - 1 yıl Önce

Dalavere düzenbalıklar başladı .Şöyleki sözcü gazetesi sonuçları göstemeye başladı sözde BÜYÜK ŞEHİRLERİN HEPSİNDE DOĞU VE GÜNEYDOĞUDA DAHİL ŞEREFSİZ AKP ÖNDE HEMDE ÖYLE AÇIK ARA İLE EYY tayyip entrikacısı (( BU SAHTEKARLIĞA KARGALAR BİLE GÜLER YALAN KESİN YALAN DEMİŞTİM )) (( YSK ŞEREFSİZİ BUNAK YİNE 17 SENEDİR OLDUĞU GİBİ YİNE SAHTEKARLIKLAR VE ENTRİKALAR YAPTI Ama daha pes etmedik . Ysk bunağı araştırıyoruz .

SIRADAKİ HABER