Sedat Peker hemşehrisi Erdoğan'ın memleketinde AKP için destek istedi

'Teröre lanet' mitinginde konuşan Peker, MHP'yi de eleştirdi

Sedat Peker hemşehrisi Erdoğan'ın memleketinde AKP için destek istedi

Rize'de yerel bir gazetenin düzenlediği "teröre lanet" mitingine katılan yeraltı dünyasının ünlü isimlerinden Ergenekon sanığı Sedat Peker MHP'yi eleştirdi, seçimlerde AKP'yi destekleme çağrısı yaptı. Peker, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı desteklemenin vatanseverliğin kendilerine yüklediği bir misyon olduğunu öne sürdü.

MİTİNGDE PEKER-ERDOĞAN FOTOĞRAFI

Polisin geniş güvenlik önlemi aldığı miting alanına, Sedat Peker'in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la çekilen fotoğrafı asılırken, mitinge Rize ve çevre illerin yanı sıra Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen yaklaşık 4 bin kişi katıldı.

MHP'Yİ ELEŞTİRDİ

Özel korumalarının eşliğinde alana gelen Sedat Peker, PKK'yi işaret ederek, "Merhamet etmeyene merhamet edilmez" derken, MHP'yi de şöyle eleştirdi:

"Benim için 'suç örgütü, mafya' demişler. Bu organizasyonu yapanlar için 'sarayın kemik yalayıcısı' demişler. Onlara hakkımı helal etmiyorum. Allah'a şükür ben kemik yalamadım, yalamam. Ömrüm savaşarak geçti. Bunu yapanlar palyaçolardır. Aslanlar palyaçolardan korkmaz, sadece onlara gülerler. Biz aslanız, aslan.""EĞER ERDOĞAN'A DİZ ÇÖKTÜRÜLÜRSE.."

Peker, AKP'yi ve Erdoğan'ı neden desteklediğini ise, "Türkiye Cumhuriyetinin kaderi ile Recep Tayyip Erdoğan kaderi birlikte devam etmektedir. Recep Tayyip Erdoğan'a diz çöktürürlerse bu devlete diz çöktürecekler. Bunu göremiyor musunuz? Allah biliyor ben kendisini seviyorum. Bana 'hemşerin diye seviyorsun' dediler. Hemşericilik konusunda hassasiyetim olduğu doğrudur. Ancak adalet ve ülke yönetimi söz konusu olduğunda mezardan babam çıksa bile bu konuda ayrım yapamayız," sözleri ile ifade etti.

"AKP'NİN TEK BAŞINA İKTİDARI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ"

AKP'nin tek başına iktidar olması için çalışacaklarını söyleyen Peker, "Rize'de yüzde 65'den fazla oyla destekleyin. Yüzde 65 oyun fazlası olursa sizin yetiştirdiğiniz evlatlarınız da daha iyi savaş ve mücadeleler verir" sözleriyle Rizelilere telkinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2015, 22:19

YORUM EKLE
YORUMLAR
DEVRAN
DEVRAN - 5 yıl Önce

Hiç şaşırmadık geçmişte devletin tetikçiliğini yapmış birinden barışa destek olmasi beklenemez bunun adi dansözlük

ciya
ciya - 5 yıl Önce

sedat aga bak senin adamların silahını takkini topunu al diyarvakırda gel yüz metre yürü yav ne bos insanlarsıbız

Ahmet
Ahmet - 5 yıl Önce

rahmetli̇ behçet cantürt bunun ağa babasina el öptürmüştü. si̇zde adam oldunuz ya yazik bu ülkeye nobel alan bi̇r bi̇li̇m adaminin adi geçmez ortalikta böyle bi̇r adamsa bi̇r memlekete üsteli̇k adi bariş olan bi̇r toplantiya konuşmaci olarak davet edi̇li̇yor çoook yazik si̇z bariş nedi̇r nereden bi̇leceksi̇ni̇z mafya kirintilari. o kadar deli̇kanliysaniz çikin dağlara savaşin

alperen
alperen - 5 yıl Önce

yavşak yalaka ülkücüler senin gibi yavşağı affetmez

Ağrılı kominist mehmet
Ağrılı kominist mehmet - 5 yıl Önce

Doğa kanunu böyledir her insan kendi meslaktaşını destekler.bu ırkçı mafya artığIda kendisi gibi mfyalaşmiş siyasetçilere destek oluyur(akp,e)

Ftipi
Ftipi - 5 yıl Önce

Ulan delikanliysan memlketinden cikip az bizim diguya gelsene sahtekar.

şamil kafkas
şamil kafkas - 5 yıl Önce

t.v. kanallarının palyaçozu dandik frof özcan yeniçeri, bu mafya ile yemekli resimi var , bunu kanallara çıkartanlarda mafya yamağı,

SIRADAKİ HABER