'Sahte' Gelecek Partisi: Burhan Kuzu'yu reddettik

Gelecek Partisi adıyla açılan fake sosyal medya hesabından, Burhan Kuzu'nun kendilerine katılma girişiminde bulunduğu ancak kabul etmedikleri yönünde mesaj paylaşıldı

'Sahte' Gelecek Partisi: Burhan Kuzu'yu reddettik

Ahmet Davutoğlu liderliğinde kurulan Gelecek Partisi’nin adıyla açılan bir twitter hesabı, AK Partili Burhan Kuzu’nun kendilerine katılmak istediğini ancak bunu reddettiklerini yazdı. Kuzu, bu iddiaya bir kısaltma (HS) kullanarak yanıt verdi.

Gelecek Partisi adını kullanan fake twitter hesabından şöyle bir paylaşım yapıldı: “Sayın Burhan Kuzu’nun siyasi yaşamına Gelecek Partisi’nde devam edeceği yönündeki haberler tamamen asılsızdır. Kendisinin bu konuda girişimleri olmuştur ancak Kurucular Kurulumuz Sayın Kuzu’nun talebini reddederek kendisine cevap mektubumuzu iletmiştir. Kamuoyuna duyurulur.”

Bu paylaşıma Kuzu, “HS” yazdı. Bunun üzerine aynı hesap”Tam olarak ahlak seviyeniz nedeniyle sizi REDDEDİYORUZ!” diye karşılık verdi. Kuzu da “Önce yalan haber yap, ahlaksızca ben de ‘hadi sende deyince böyle yazın öyle mi? Asıl ahlaksızlığı siz yaptınız. Olmayan bir şeyi neden uyduruyorsun? Ülkenin geleceğini yalan ve iftira üzerine mi inşa edeceksizin?” diye yazdı. 

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2019, 22:42

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER