Saadet Partisi'nin milletvekili adayları belli oldu

SP’nin milletvekili aday listesinde sürpriz isimler yer aldı

Saadet Partisi'nin milletvekili adayları belli oldu

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Bitmez milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) teslim etti.

Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu; "Kendi adaylarımızı kendi listemizden gösterdik. CHP listesi ile ilgili bir çalışmamız olmadı" dedi

Hürriyet'ten Turan Yılmaz'ın haberine göre; Saadet Parti milletvekili listesinde ilk göze çarpar isimler HDP’den ayrılan Altan Tan, eski AK Partili Ahmet Faruk Ünsal, eski DYP’li Faris Özdemir ile Ergenekon operasyonları sürecinde gözaltına alınıp tutuklanan emekli hakim Tanju Güvendir oldu.

Saadet Partisi’nin (SP) Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) teslim ettiği milletvekili aday listesinde sürpriz isimler yer aldı.

ESKİ DYP’Lİ FARİS ÖZDEMİR

HDP’den ayrılan Diyarbakır Milletvekili Altan Tan, SP’nin İstanbul 3. bölge 1. sıra milletvekili adayı oldu. Bölgenin etkin isimlerinden eski DYP milletvekillerinden Faris Özdemir Batman’dan, eski AK Parti milletvekili Ahmet Faruk Ünsal da SP’den aday oldu. Ünsal, Mazlum-Der’in de yöneticiliğini yapmıştı.

DİYARBAKIR’DA HAŞİM HAŞİMİ

Geçmişte Refah Partisinden (RP) Cizre Belediye Başkanlığı, yine RP’den ve Fazilet Partisinden milletvekilliği yapan Seyit Haşim Haşimi de SP’nin Diyarbakır listesinin başında yer aldı. Haşimi, 7 Haziran seçimlerinde AKP’den, 1 Kasım seçimlerinde de bağımsız milletvekili aday adayı olmuştu.

ANKARA’DA SÜRPRİZ ADAY

SP listesindeki önemli sürprizlerden biri de, Ergenekon operasyonları sürecinde gözaltına alınıp tutuklanan, geçmişte Ankara DGM’de de görev alan emekli hakim Tanju Güvendiren’in Ankara 1. bölge 1. sıradan aday gösterilmesi oldu.

Konya’nın eski Belediye Başkanlarından Mustafa Özkafa da SP tarafından Konya’dan aday gösterildi.

ADANA    1    MUHAMMET ÇELEBİ    KEYHIDIR    SERBEST

ADANA    2    AHMET   BEYAZ    YÖNETİCİ

ADANA    3    AYŞE    TOPAL    EĞİTİMCİ

ADANA    4    SÜLEYMAN    ŞENOĞUL    SERBEST

ADANA    5    İBRAHİM    ŞAHİN    EMEKLİ

ADANA    6    MUSTAFA    ÇEKİLARIZ    İNŞAATÇI

ADANA    7    CUMA    ŞAHİN    YÖNETİCİ

ADANA    8    YASEMİN    KAPUKAYA    YAYINCI

ADANA    9    SELİM    BİLGEN    İŞ ADAMI

ADANA    10    ABDULLAH    KAYA    MÜTEAHHİT

ADANA    11    İBRAHİM    KARA    SERBEST

ADANA    12    CENGİZ    KAYADAN    EMLAKÇI

ADANA    13    OĞUZ    GÜÇÜK    TURİZİMCİ

ADANA    14    ABDULLAH    ÜMMETOĞLU    ESNAF

ADANA    15    UĞUR MURAT    BUĞDAY    SERBEST

ADIYAMAN    1    HAŞİM    ASNUK    YÖNETİCİ

ADIYAMAN    2    ABDULKADİR    GÖZLEYİCİ    SERBEST

ADIYAMAN    3    CEMAL    KILAVUZ    EĞİTİMCİ

ADIYAMAN    4    ABUZER    TURHAN    EĞİTİMCİ

ADIYAMAN    5    FEHİM    AYDIN    ÖĞRENCİ

AFYONKARAHİSAR    1    SEFA    ŞENEL    İŞ ADAMI

AFYONKARAHİSAR    2    MUSTAFA    TAŞKAPI    İŞLETMECİ

AFYONKARAHİSAR    3    HASAN BASRİ    KANTAR    

AFYONKARAHİSAR    4    HASAN HÜSEYİN    UĞURLU    MALİ MÜŞAVİR

AFYONKARAHİSAR    5    HALİT    KUŞ    İŞ ADAMI

AFYONKARAHİSAR    6    YAŞAR    KARAKAYA    TÜCCAR

AKSARAY    1    LEVENT SERDAR    ŞAHİN    MAKİNE MÜHENDİSİ

AKSARAY    2    AHMET    BÜLBÜL    İNŞAAT TEKNİKERİ

AKSARAY    3    YUSUF KENAN    DURMUŞ    İNŞAAT MÜHENDİSİ

AKSARAY    4    MUSTAFA    AYHAN    ESNAF

AMASYA    1    MAHMUT    ÇAKAR    AVUKAT

AMASYA    2    LEVENT    ŞENOL    EMEKLİ SUBAY

AMASYA    3    NOĞMAN    YÜKSEL    TEKNİKER

ANKARA-1    1    TANJU    GÜVENDİREN    EMEKLİ HAKİM

ANKARA-1    2    FATİH    BEYAZIT    AVUKAT

ANKARA-1    3    AHMET    ÖZKÖK    SERBEST

ANKARA-1    4    HALİL    ADIGÜZEL    SERBEST

ANKARA-1    5    İBRAHİM    SAYIN    ESNAF

ANKARA-1    6    FARUK    BELCİ    SERBEST

ANKARA-1    7    HATİCE NİHAL    KORKUTAN    AVUKAT

ANKARA-1    8    HALİS    BAL    ESNAF

ANKARA-1    9    MEHMET    İNCİ    İNŞAAT TEKNİKERİ

ANKARA-1    10    EMRE    AYGÜNOĞLU    ESNAF

ANKARA-1    11    AZİZE    SAĞLAMYAŞAR    

ANKARA-1    12    MUSTAFA    TOSUNER    AVUKAT

ANKARA-1    13    DİLARA    ERANIL    SERBEST

ANKARA-2    1    İLYAS    TONGÜÇ    EĞİTİMCİ

ANKARA-2    2    ALİ    AKTAŞ    AVUKAT

ANKARA-2    3    ERSAN    BİLGİN    SERBEST

ANKARA-2    4    MEHMET    BALOĞLU    TÜCCAR

ANKARA-2    5    MUHAMMET FURKAN    KAMALAK    AVUKAT

ANKARA-2    6    MERVE    AYDINKÜÇÜK    EV HANIMI

ANKARA-2    7    BURHAN    KIRMAN    TÜCCAR

ANKARA-2    8    BURHAN    GÜMRÜKÇÜ    SERBEST

ANKARA-2    9    OSMAN    OKTAY    ZİRAAT MÜHENDİSİ

ANKARA-2    10    TUGAY    KARABULUT    YÖNETİCİ

ANKARA-2    11    İLYAS    ŞEKER    ÖĞRENCİ

ANKARA-3    1    FATİH    AYDIN    EĞİTİMCİ

ANKARA-3    2    PINAR    GÖKMEN    MÜHENDİS

ANKARA-3    3    MEHMET FETHİ    ÖZTÜRK    İNŞAAT MÜHENDİSİ

ANKARA-3    4    MUSTAFA    AYDIN    EĞİTİMCİ

ANKARA-3    5              

ANKARA-3    6    MUAMMER    GÜLAP    EMEKLİ

ANKARA-3    7    ÖMER    GÜNAYDIN    EĞİTİMCİ

ANKARA-3    8    MÜZEYYEN    SİMİT    EV HANIMI

ANKARA-3    9    YUSUF    SUNAR    YÖNETİCİ

ANKARA-3    10    AHMET    AVCI    AVUKAT

ANKARA-3    11    İSLAM    MERTOĞLU    YÖNETİCİ

ANKARA-3    12    MEHMET ENES    ŞAHİN    SERBEST

ANTALYA    1    HASAN    BURGAN    AVUKAT

ANTALYA    2    ADEM    SARICALAR    AVUKAT

ANTALYA    3    MEHMET FATİH    TEKİN    İŞ ADAMI

ANTALYA    4    MEHMET EMİN    GÖZÜKARA    EĞİTİMCİ

ANTALYA    5    ZÜBEYDE    GÜLER    EV HANIMI

ANTALYA    6    RUKİYE    GÜLŞEN    EV HANIMI

ANTALYA    7    DÖNAY    UYAR    PEDEGOJİ

ANTALYA    8    SEYYİT HALİL    TUNÇ    ESNAF

ANTALYA    9    RUMEYSA NUR    ÇETECİ    MİMAR

ANTALYA    10    SERVET    YILMAZ    EV HANIMI

ANTALYA    11    HAMZA    KARAAĞAÇ    EMEKLİ

ANTALYA    12    MUSTAFA    SİR    YÖNETİCİ

ANTALYA    13    ERGÜN    EREN    İŞLETMECİ

ANTALYA    14    SÜLEYMAN    AKINCI    EMEKLİ

ANTALYA    15    SEMİH SERDAR    DEMİR    ZİRAAT MÜHENDİSİ

ANTALYA    16    SÜMEYYE    GÜLDAL    MİMAR

ARDAHAN    1    HAKAN    ÇAPAN    EĞİTİMCİ

ARDAHAN    2    MEHMET    ŞİMŞEK    SERBEST

ARTVİN    1    SALİH    BERBER    AVUKAT

ARTVİN    2    GÜLTEKİN    SOYDAN    MAKİNE TEKNİKERİ

AYDIN    1    MEHMET İHSAN    AYAYDIN    İŞ ADAMI

AYDIN    2    ALİ    SÖĞÜT    MÜHENDİS

AYDIN    3    MUSA    MUÇA    SERBEST

AYDIN    4    ÖZLEM    ÖZTÜRK    HEMŞİRE

AYDIN    5    MEHMET    YÖRÜK    İŞLETMECİ

AYDIN    6    SÜLEYMAN    ATEŞ    OPERATÖR

AYDIN    7    FATİH    KARAHAN    İŞ ADAMI

AYDIN    8    GÜLTEN    HANÇER    EV HANIMI

AĞRI    1    MEHMET ZİYATTİN    TOKAR    MÜHENDİS

AĞRI    2              

AĞRI    3              

AĞRI    4              

BALIKESİR    1    MUSTAFA    YILMAZ    GAZETECİ

BALIKESİR    2    EYÜP SABRİ    SOLMAZ    EĞİTİMCİ

BALIKESİR    3    SEYFETTİN    ÇÖZEL    EMEKLİ ÖĞRETMEN

BALIKESİR    4    RAMAZAN    YILDIRIM    AVUKAT

BALIKESİR    5    ÖMER    TAŞKIN    EMEKLİ ÖĞRETMEN

BALIKESİR    6    İBRAHİM    HIDIR    BESİCİ

BALIKESİR    7    AHMET    PINAR    EMEKLİ

BALIKESİR    8    SİNAN    BAŞARAN    TÜCCAR

BALIKESİR    9    SALİH ORAL    ÖVÜÇ    YÖNETİCİ

BARTIN    1    ÜNAL    YURTBAY    ESNAF

BARTIN    2    MÜCAHİT ABDULLAH    MEKEÇ    SERBEST

BATMAN    1    FARİS    ÖZDEMİR    EMEKLİ VEKİL

BATMAN    2    MUSTAFA    YILDIZ    SERBEST

BATMAN    3    MEHMET    FIRAT    EMEKLİ

BATMAN    4              

BATMAN    5              

BAYBURT    1    MURAT    GÜRBÜZ    YÖNETİCİ

BİLECİK    1    SEYFETTİN    TIKIZ    YÖNETİCİ

BİLECİK    2    ETHEM    ERSÖZ    MÜHENDİS

BİNGÖL    1    SUAT    İŞCEN    ELEKTRİKÇİ

BİNGÖL    2    MUHAMMED FATİH    TİRYAKİ    VETERİNER

BİNGÖL    3    VURAL    KOŞUNKARTAY    ÖĞRENCİ

BİTLİS    1    ZİYA    KALMACİ    EMEKLİ

BİTLİS    2              

BİTLİS    3    MUHAMMED MEHDİ    PERTEKLİ    SERBEST

BOLU    1    İSA    SAYIN    İNŞAAT MÜHENDİSİ

BOLU    2    VEYSEL    AYEROĞLU    ESNAF

BOLU    3    DAVUT    KARAHAYDAR    SERBEST

BURDUR    1    FATİH    TUNÇ    ESNAF

BURDUR    2    RAMAZAN    KAYABAŞ    DİN GÖREVLİSİ

BURDUR    3    FETHİ    SEMİZ    İKTİSATÇI

BURSA-1    1    GÖKHAN    GERÇEK    MÜHENDİS

BURSA-1    2    BURAK    ÇELİK    VETERİNER

BURSA-1    3    ELİF SULTAN    ŞENDÖL    ÖĞRENCİ

BURSA-1    4    ALİ    ÖNCEL    ESNAF

BURSA-1    5    HAMZA    GÜRSEL    ÖĞRETMEN

BURSA-1    6    CENGİZ    ARSLAN    TİCARET

BURSA-1    7    DOĞAN    ÖZBÜYÜK    İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI

BURSA-1    8    GÖKSEL RÜSTEM    KARAKUZU    SERBEST

BURSA-1    9    RABİA    IMAMAJ    ÖĞRENCİ

BURSA-1    10    YUNUS EMRE    ÖZBİLEN    ÖĞRENCİ

BURSA-2    1    MEHMET    ATMACA    İNŞAAT MÜHENDİSİ

BURSA-2    2    FİKRET    BAYRAM    GAZETECİ

BURSA-2    3    EBRAR GÜLSÜM    AYGÜN    EĞİTİMCİ

BURSA-2    4    HAMZA    AYGÜN    TÜCCAR

BURSA-2    5    SALİH    KOCATEPE    YÖNETİCİ

BURSA-2    6    KARYAĞDI    BERKELİ    VETERİNER

BURSA-2    7    SELAHATTİN    AFŞAR    SERBEST

BURSA-2    8    RABİA    ÖRNEK    HALKLA İLİŞKİLER

BURSA-2    9    CUMA    YILDIRAK    

BURSA-2    10    CAN    TATAR    SERBEST

DENİZLİ    1    AHMET    ERYILMAZ    İŞ ADAMI

DENİZLİ    2    TANER    İZGİ    MİMAR

DENİZLİ    3    SEVİL    AKTAŞ    YÖNETİCİ

DENİZLİ    4    ABDULLAH    ÖZEREN    AVUKAT

DENİZLİ    5    HALİL İBRAHİM    VAROL    AVUKAT

DENİZLİ    6    MEHMET ALİ    SEZER    AVUKAT

DENİZLİ    7    MEHMED SAİD    TOPUZ    ÖĞRENCİ

DENİZLİ    8    KUDRET    İLHAN    TİCARET

DİYARBAKIR    1    SEYYİT HAŞIM    HAŞİMİ    İŞ ADAMI

DİYARBAKIR    2    BÜLENT    KAYA    AVUKAT

DİYARBAKIR    3    FESİH    BOZAN    YÖNETİCİ

DİYARBAKIR    4    ALAADDİN    TAN    İŞ ADAMI

DİYARBAKIR    5    HÜSEYİN İHSAN    YENİCE    AVUKAT

DİYARBAKIR    6    MEHMET    ÖCAL    SERBEST

DİYARBAKIR    7    ABDURRAHMAN    ERGİN    YÖNETİCİ

DİYARBAKIR    8    MUHAMMET MUHYETTİN    KAYAN    İNŞAAT MÜHENDİSİ

DİYARBAKIR    9              

DİYARBAKIR    10              

DİYARBAKIR    11              

DİYARBAKIR    12               

DÜZCE    1    MUSTAFA    ZORLU    İKTİSATÇI

DÜZCE    2    AHMET SERDAR    ERDEM    ELEKTRONİK MÜHENDİSİ

DÜZCE    3    FATİH MEHMET    GÜNER    ESNAF

EDİRNE    1    ALİ ERHAN    DEMİRKIRAN    EMEKLİ

EDİRNE    2    AYHAN    ÖZKAN    SERBEST

EDİRNE    3    MANSUR    İRİŞ    SERBEST

EDİRNE    4    RECAİ    TAŞKIN    EMEKLİ

ELAZIĞ    1    İBRAHİM    HACIBEKİROĞLU    TÜCCAR

ELAZIĞ    2    MUHAMMED NEDİM    SADAK    SERBEST

ELAZIĞ    3    MUSTAFA    EMRE    İŞÇİ

ELAZIĞ    4    ÖZKAN    ERGEN    İMAM HATİP

ELAZIĞ    5    ABOBEKİR    TANYILDIZI    EMEKLİ

ERZİNCAN    1    ALİ    CEBECİ    İŞ ADAMI

ERZİNCAN    2    HALİL İBRAHİM    KUTLU    MAKİNE MÜHENDİSİ

ERZURUM    1    FAİK    ÇALIK    ESNAF

ERZURUM    2    ABDULLAH    POLAT    SERBEST

ERZURUM    3    MURAT    OZAN    ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ

ERZURUM    4    NİZAMETTİN    AKÇIL    SERBEST

ERZURUM    5    AYHAN    ERKEM    ESNAF

ERZURUM    6    YUSUF    KOLİKISA    MÜHENDİS

ESKİŞEHİR    1    FESİH    BİNGÖL    İNŞAAT MÜHENDİSİ

ESKİŞEHİR    2    NAZİF    AYAZ    YÖNETİCİ

ESKİŞEHİR    3    SERAP    DEMİR    SERBEST

ESKİŞEHİR    4    MUHAMMET    GÜNEY    EMEKLİ

ESKİŞEHİR    5    MUHAMMED ALİ    KÖSE    MUHASEBE UZMANI

ESKİŞEHİR    6    YASİN    YENTÜRK    MÜTEAHHİT

ESKİŞEHİR    7    ADİL    KESER    AVUKAT

GAZİANTEP    1    AHMET FARUK    ÜNSAL    MÜHENDİS

GAZİANTEP    2    HALİL    KILIÇ    AVUKAT

GAZİANTEP    3    ŞIHMÜSLÜM    BULANIK    MÜTEAHHİT

GAZİANTEP    4    MURAT    ŞENEL    AVUKAT

GAZİANTEP    5    ALİ    MULLAOĞLU    SERBEST

GAZİANTEP    6    MUSTAFA    YAKUT    SERBEST

GAZİANTEP    7    MUSTAFA    ÖZTÜRK    TİCARET

GAZİANTEP    8    ARZU    KARTAL    YÖNETİCİ

GAZİANTEP    9    AHMET NECATİ    SARI    NAKLİYECİ

GAZİANTEP    10    MEHMET HAYRİ    GÖREN    ÇİFTÇİ

GAZİANTEP    11    ZEYNEL ABİDİN    DARĞIN    ESNAF

GAZİANTEP    12    ADİLE GÜLAY    İNGEL    EV HANIMI

GAZİANTEP    13    MUSTAFA    AKAR    ESNAF

GAZİANTEP    14    HASAN    KOCAMAN    ESNAF

GİRESUN    1    BEKİR    DEMİRKAYA    İŞ ADAMI

GİRESUN    2    GÖKSEL    GÜNEŞ    AVUKAT

GİRESUN    3    HAYATİ FİKRİ    TOPKAR    EMEKLİ

GİRESUN    4    BEKİR    TOSUN    İŞ ADAMI

GÜMÜŞHANE    1    AKIN    DEMİR    AVUKAT

GÜMÜŞHANE    2    CELALETTİN    KARAKOÇ    EĞİTİMCİ

HAKKARİ    1    ABDÜLVAHİT    ÇİFTÇİ    ESNAF

HAKKARİ    2    YAVUZ    DALGIÇ    EMLAKÇI

HAKKARİ    3    YUSUF    KESKİN    ESNAF

HATAY    1    NECMETTİN    ÇALIŞKAN    İŞ ADAMI

HATAY    2    MUSTAFA    EĞE    SİGORTACI

HATAY    3    HALİL    ÇELİK    ESNAF

HATAY    4    ABDULLAH AYDIN    DEMİR    YÖNETİCİ

HATAY    5    AYŞEGÜL    KÜÇÜK    YÖNETİCİ

HATAY    6    ATİLA    EROL    İŞ ADAMI

HATAY    7    YUSUF    ÇİÇEK    İŞÇİ

HATAY    8    RAMAZAN    ÖKSÜZ    İŞ ADAMI

HATAY    9    FATİH    DÖKMECİ    TÜCCAR

HATAY    10    MEHMET    AYDOĞAN    MUHASEBECİ

HATAY    11    UĞUR    URAL    ZİRAAT TEKNİKERİ

ISPARTA    1    CEVAT    GENÇAY    MOBİLYACI

ISPARTA    2    DİNÇER    DEMİREZEN    SERBEST

ISPARTA    3    İBRAHİM    ATEŞ    ESNAF

ISPARTA    4    HÜSEYİN    EROĞLU    İNŞAAT TEKNİKERİ

IĞDIR    1    ALİ    GÜNER    EĞİTİMCİ

IĞDIR    2    SEYİT ZAHİR    KOŞİK    SERBEST

İSTANBUL-1    1    ABDULLAH    SEVİM    EĞİTİMCİ

İSTANBUL-1    2    YILMAZ    BAYAT    MÜHENDİS

İSTANBUL-1    3    DİCLE    ŞİT    EV HANIMI

İSTANBUL-1    4    AHMET    TÜRKCAN    YÖNETİCİ

İSTANBUL-1    5    MEHMET ALİ    ÖZGÜR    

İSTANBUL-1    6    PAKİZE    YÜZBAŞIOĞLU    İŞLETMECİ

İSTANBUL-1    7    MEHMET FATİH    AKDAĞOĞLU    İNŞAAT TEKNİKERİ

İSTANBUL-1    8    ABDULHALİM    MEŞE    YÖNETİCİ

İSTANBUL-1    9    CEM KAYA    KARATÜN    AVUKAT

İSTANBUL-1    10    ALEV    SEZEN    AVUKAT

İSTANBUL-1    11    ADEM    BOZ    LOJİSTİK

İSTANBUL-1    12    FEHİM    HAVA    TÜCCAR

İSTANBUL-1    13    YUSUF    YÜKSEL    TÜCCAR

İSTANBUL-1    14    ŞEREF    KAÇMAZ    İŞLETMECİ

İSTANBUL-1    15    RESUL    KILIÇ    ESNAF

İSTANBUL-1    16    ABDÜLKADİR    ARSLAN    TÜCCAR

İSTANBUL-1    17    AHMET    BARAN    

İSTANBUL-1    18    AYSUN    BAYRAKTAR    EV HANIMI

İSTANBUL-1    19    RECEP    KARAKOÇ    İŞLETMECİ

İSTANBUL-1    20    FAHRETTİN    COŞKUN    

İSTANBUL-1    21    FESİH    TAYBAR    

İSTANBUL-1    22    MUSTAFA    KOCABEY    AVUKAT

İSTANBUL-1    23    TURGUT    DANACI    ESNAF

İSTANBUL-1    24    ALİ KEMAL    DERİN    

İSTANBUL-1    25    GONCA NUR    ASLAN    EV HANIMI

İSTANBUL-1    26    MUHAMMET    DUMAN    AVUKAT

İSTANBUL-1    27    MUAMMER    KOÇ    İLAHİYATÇI

İSTANBUL-1    28    HALİL İBRAHİM    SERBEST    

İSTANBUL-1    29    NAFİYE    SAÇI    ÖĞRENCİ

İSTANBUL-1    30    ERDOĞAN    USLU    TÜCCAR

İSTANBUL-1    31    MURAT    ÇEKER    

İSTANBUL-1    32    SELAHATTİN    ASLAN     

İSTANBUL-1    33    HAKAN    AKTAŞ    İKTİSATÇI

İSTANBUL-1    34              

İSTANBUL-1    35              

İSTANBUL-2    1    BİROL    AYDIN    EĞİTİMCİ

İSTANBUL-2    2    SAMET SAMİ    TEMEL    ELEKTRONİK MÜHENDİSİ

İSTANBUL-2    3    MUSTAFA    KAYA    EĞİTİMCİ

İSTANBUL-2    4    BİLAL    AY    

İSTANBUL-2    5    FATMA NEVİN    GÖKÇE    

İSTANBUL-2    6    MUHAMMED EMİN    TOPSAKAL    BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ

İSTANBUL-2    7    MUSTAFA    YAMAN    AVUKAT

İSTANBUL-2    8    BİLAL    AYDIN    İKTİSATÇI

İSTANBUL-2    9    MİKAİL    KABAK    DOKTOR

İSTANBUL-2    10    TUĞRUL    YALÇINKAYA    İŞLETMECİ

İSTANBUL-2    11    ZEYNEP ŞULE    RIDVANOĞLU    

İSTANBUL-2    12    EROL    URHAN    

İSTANBUL-2    13    ADEM    AKBULUT    

İSTANBUL-2    14    ÖZGÜR    ATAK    İKTİSATÇI

İSTANBUL-2    15    İLKER    ÇİFTÇİ    İŞLETMECİ

İSTANBUL-2    16    RECEP    POLAT    İKTİSATÇI

İSTANBUL-2    17    NİHAT    ŞADOĞLU    TÜCCAR

İSTANBUL-2    18    MUHAMMED GAZİ    KILIÇ    

İSTANBUL-2    19    YASEMİN BİLNUR    ERENCİ    

İSTANBUL-2    20    HÜSEYİN    AYDOĞAN    TÜCCAR

İSTANBUL-2    21    MEHMET FATİH    AKYÜZLÜ    

İSTANBUL-2    22    MAHİR    SEZGİN    AVUKAT

İSTANBUL-2    23    TÜLAY    VIZVIZ    

İSTANBUL-2    24    MUSTAFA UĞUR    DOĞAN    

İSTANBUL-2    25    NURSENA    ULUSOY    

İSTANBUL-2    26    SELİM    BAŞPINAR    MÜHENDİS

İSTANBUL-2    27    HABİBE    ERDOĞAN    

İSTANBUL-2    28              

İSTANBUL-3    1    ALTAN    TAN    MÜHENDİS

İSTANBUL-3    2    HASAN    BİTMEZ    EĞİTİMCİ

İSTANBUL-3    3    NAGEHAN GÜL    ASİLTÜRK    YÖNETİCİ

İSTANBUL-3    4    İBRAHİM    YILDIZ    AVUKAT

İSTANBUL-3    5    MESUT    ÖZLEM    MÜHENDİS

İSTANBUL-3    6    EBRAR    BEZCİ    İŞLETMECİ

İSTANBUL-3    7    YAŞAR    AVCI    

İSTANBUL-3    8    OSMAN    BAŞ    ESNAF

İSTANBUL-3    9    YUNUS    AKSOY    MAKİNE MÜHENDİSİ

İSTANBUL-3    10    MESUDE    DÖNMEZ    EV HANIMI

İSTANBUL-3    11    NEŞET    ÇEVİK    TÜCCAR

İSTANBUL-3    12    ADNAN    HACIABDULLAHOĞLU    KİMYAGER

İSTANBUL-3    13    TUNCER    KOĞA    

İSTANBUL-3    14    ENDER    ESİNER    

İSTANBUL-3    15    KADİR    TOKALI    

İSTANBUL-3    16    CANER    BİTİŞ    

İSTANBUL-3    17    EMİNE    ÖZTÜRK    ULUSLARARASI ILIŞKİLER

İSTANBUL-3    18    HASAN    KARA    

İSTANBUL-3    19    ADNAN    ŞAHİN    EMEKLİ SUBAY

İSTANBUL-3    20    AHMET    ÖZSEVEN    

İSTANBUL-3    21    İLKNUR    GÖKDEMİR    TARİHÇİ

İSTANBUL-3    22    SUAT    KOÇYİĞİT    AVUKAT

İSTANBUL-3    23    FUNDA    YALÇIN BOZKURT    

İSTANBUL-3    24    MUHAMMED TAHA    KILIÇOĞLU    EĞİTİMCİ

İSTANBUL-3    25    FERİT    DURBİN    AVUKAT

İSTANBUL-3    26    ÖMER    KOÇAK    TEKNİKER

İSTANBUL-3    27    BİLAL    TATAR    TÜCCAR

İSTANBUL-3    28    MEVLÜT İRFAN    BAHADIR    AVUKAT

İSTANBUL-3    29    FEYZA    GÜRBÜZ    ULUSLARARASI ILIŞKİLER

İSTANBUL-3    30    MUHAMMED MUSAB    DEMİRER    AVUKAT

İSTANBUL-3    31    KENAN    KARAGÜZEL    ESNAF

İSTANBUL-3    32    MUSTAFA    ÇALKAN    

İSTANBUL-3    33              

İSTANBUL-3    34              

İSTANBUL-3    35               

İZMİR-1    1    ZEKERİYE    HAZIRBULAN    MÜHENDİS

İZMİR-1    2    OZAN    GANİÜSMEN    DOKTOR

İZMİR-1    3    TURHAN    TUTUMLU    AVUKAT

İZMİR-1    4    MÜMİN    BAŞTÜRK    ELEKTRİK TEKNİSYENİ

İZMİR-1    5    SELÇUK    KAVUŞAN    PAZARLAMA

İZMİR-1    6    SUNA    CANITEZ    EMEKLİ

İZMİR-1    7    UĞUR    TÜRKER    MÜHENDİS

İZMİR-1    8    HAMZA    DEMİR    MÜHENDİS

İZMİR-1    9    İBRAHİM    DEMİR    AVUKAT

İZMİR-1    10    BEKİR    ÇALIŞKAN    MALİ MÜŞAVİR

İZMİR-1    11    HALİL    YALÇINKAYA    ESNAF

İZMİR-1    12    KASIM    OCAK    BANKACI

İZMİR-1    13    FURKAN    TURGUT    ÖĞRENCİ

İZMİR-1    14    MEHMET EMİN    ALTINBAŞ    ESNAF

İZMİR-2    1    ŞERAFETTİN    KILIÇ    MALİ MÜŞAVİR

İZMİR-2    2    CEREN    KARA    YÖNETİCİ

İZMİR-2    3    VEDAT    KOLUKISA    AVUKAT

İZMİR-2    4    MESUT    DAĞ    MİMAR

İZMİR-2    5    ZEKİ    KAYA    MÜHENDİS

İZMİR-2    6    MEHMET EMRE    BOZABA    DİŞ HEKİMİ

İZMİR-2    7    ALİ    ÇAKIR    İŞ ADAMI

İZMİR-2    8    ŞAHAP    BOZKURT    ÇİFÇİ

İZMİR-2    9    MUHSİN    GİRCUDE    SERBEST

İZMİR-2    10    SERVET    YILDIZ    ESNAF

İZMİR-2    11    SÜMEYYE    ORHAN    EV HANIMI

İZMİR-2    12    MAHMUT    DOST    İLAHİYATÇI

İZMİR-2    13    ERDEM    YILMAZ    ESNAF

İZMİR-2    14    İSMET    TOPAL    EMEKLİ

KAHRAMANMARAŞ    1    ÖKKEŞ    NARLI    TEKSTİL MÜHENDİSİ

KAHRAMANMARAŞ    2    VAHAP    KARPINAR    ÖĞRETMEN

KAHRAMANMARAŞ    3    İSHAK    KÖROĞLU    İŞ ADAMI

KAHRAMANMARAŞ    4    SULTAN    KAMALAK    EV HANIMI

KAHRAMANMARAŞ    5    CİHAT    DİNLER    YÖNETİCİ

KAHRAMANMARAŞ    6    MANSUR    ÖZCAN    TEKNİKER

KAHRAMANMARAŞ    7    BURAK    DOLUZENGİN    AVUKAT

KAHRAMANMARAŞ    8    AHMET    ZOR    SERBEST

KARABÜK    1    MUHSİN    ÇEBİ    ESNAF

KARABÜK    2    MEHMET    YÜCE    İNŞAAT MÜHENDİSİ

KARABÜK    3    İSMAİL    KİRENLİ    EMEKLİ

KARAMAN    1    ORHAN    SOYDAN    YÖNETİCİ

KARAMAN    2    ALİ    ÇİFTÇİ    EMEKLİ

KARAMAN    3    MELEKHAN    KAVAS    EV HANIMI

KARS    1    SEZGİN    YILDIZ    EĞİTİMCİ

KARS    2    BÜLENT    ALTUN    OTOMOTİV

KARS    3    TAHİR    TAHİROĞLU    İKTİSATÇI

KASTAMONU    1    BİLAL    ÇODUR    SERBEST

KASTAMONU    2    NECATİ    YAVUZ    EMEKLİ

KASTAMONU    3    HULUSİ    ÖZBEK    SERBEST

KAYSERİ    1    MAHMUT    ARIKAN    İNŞAAT MÜHENDİSİ

KAYSERİ    2    HAŞİM    ÖZÇELİK    HARİTA MÜHENDİSİ

KAYSERİ    3    AHMET    ULUSOY    SİGORTA ACENTESİ

KAYSERİ    4    HATİCE SÜMEYYE    BOZKURT    PSİKOLOG

KAYSERİ    5    İSMAİL    ÇELEBİ    EMEKLİ

KAYSERİ    6    BAKİ    COŞKUN    AVUKAT

KAYSERİ    7    İBRAHİM    BIYIKLIOĞLU    MÜHENDİS

KAYSERİ    8    ASİYE    ÇAKIRLI    ESNAF

KAYSERİ    9    ÖZKAN    YÜREK    AVUKAT

KAYSERİ    10    RABİA    ÇAĞRICI    ÖĞRENCİ

KIRIKKALE    1    FARUK    VURGUN    TEKNİKER

KIRIKKALE    2    SELAMİ    ÇAKIR    İŞÇİ

KIRIKKALE    3    MÜİN    YILDIZ    EMEKLİ

KIRKLARELİ    1    SALİH MEHMET    AYDIN    YÖNETİCİ

KIRKLARELİ    2    GÜNER    AYDIN    İŞ ADAMI

KIRKLARELİ    3    BÜŞRA    SAVAŞ    ÖĞRETMEN

KIRŞEHİR    1    MUSTAFA    ÇAKIR    MAKİNE MÜHENDİSİ

KIRŞEHİR    2    HÜSEYİN    ESERER    İMAM HATİP

KİLİS    1    ŞERİF    KARAKURT    İKTİSATÇI

KİLİS    2    MEHMET SALİH    ÖZOĞUZ    SERBEST

KOCAELİ    1    SİNAN    EJDEROĞLU    MAKİNE MÜHENDİSİ

KOCAELİ    2    RECEP    SARIDOĞAN    ESNAF

KOCAELİ    3    REYHAN    ŞENGÜN    GİYİM TASARIM

KOCAELİ    4    VOLKAN    GEMİKSİZ    TİCARET

KOCAELİ    5    İBRAHİM    BIYIKLI    İŞLETMECİ

KOCAELİ    6    NİHAT    YILDIZ    İŞ ADAMI

KOCAELİ    7    SİNAN    YOLCU    SERBEST

KOCAELİ    8    ÖMER FARUK    YILDIRIM    AVUKAT

KOCAELİ    9    SEDAT    USLU    YÖNETİCİ

KOCAELİ    10    FAHRETTİN    TAŞKAYA    TÜCCAR

KOCAELİ    11    FATMA BETÜL    ULUDAĞ    EV HANIMI

KOCAELİ    12    FATİH    KARAMAN    PAZARLAMA

KOCAELİ    13    LATİF GÖKHAN    DURTAŞ    İNŞAAT MÜHENDİSİ

KONYA    1    MUSTAFA    ÖZKAFA    YÖNETİCİ

KONYA    2    HASAN HÜSEYİN    UYAR    AVUKAT

KONYA    3    MUSTAFA    DERBENTLİ    AVUKAT

KONYA    4    SİNAN    TOPRAK    MÜHENDİS

KONYA    5    MUHAMMET    UZUN    TİCARET

KONYA    6    AHMET    BÜYÜKTERMİYECİ    TİCARET

KONYA    7    YAVUZ    AYDIN    EMEKLİ

KONYA    8    KENAN    ÖZCAN    MÜHENDİS

KONYA    9    İSMAİL HAKKI    BACAK    SANAYİCİ

KONYA    10    İSMAİL    AYDİLEK    EĞİTİMCİ

KONYA    11    MAHMUT SAMİ    BÜYÜKYILMAZ    AVUKAT

KONYA    12    İSMAİL    BULUT    MÜHENDİS

KONYA    13    ÖMER    MÜCEVHER    MÜHENDİS

KONYA    14    SEFA    YILMAZ    ÖĞRENCİ

KONYA    15    KERİM    ŞENEL    EMEKLİ

KÜTAHYA    1    ÖMER FARUK    EVREN    ÖZEL DANIŞMAN

KÜTAHYA    2    FATİH    BOZAN    İŞLETMECİ

KÜTAHYA    3    NURULLAH    GÜNGÖR    ÖĞRENCİ

KÜTAHYA    4    HASAN    ÖZBAL    ÖĞRENCİ

KÜTAHYA    5    RÜMEYSA    POYRAZ    ÖĞRENCİ

MALATYA    1    MEHMET KAYA    ASİLTÜRK    İŞ ADAMI

MALATYA    2    ABUZER    GÖGÜS    VETERİNER

MALATYA    3    YUNUS    SAVAŞ    SERBEST

MALATYA    4    MUSTAFA    PARLAKYILDIZ    ESNAF

MALATYA    5    MUHAMMET İKBAL    YILDIZ    ÖĞRENCİ

MALATYA    6    ADNAN    ÖZDEMİR    EMEKLİ

MANİSA    1    MEHMET    ÖNAL    İŞ ADAMI

MANİSA    2    MUSTAFA ARİF    AYSU    SERBEST

MANİSA    3    ZEKAYİ    YILMAZ    ESNAF

MANİSA    4    BİLAL    KİŞEÇOK    MÜTEAHHİT

MANİSA    5    ABDULLAH    YILMAZ    EMEKLİ

MANİSA    6    MEHMET    TONBALAK    DİN GÖREVLİSİ

MANİSA    7    OLGUN OKTAY    DEMİRCAN    EMEKLİ ASKER

MANİSA    8    MUSTAFA    ERKAN    İŞÇİ

MANİSA    9    MUHAMMET FATİH    KAYA    ÖĞRENCİ

MANİSA    10    NİHAT    KOCAÇAKIR    ÖĞRENCİ

MARDİN    1    MEHMET ALİ    KILIÇ    EĞİTİMCİ

MARDİN    2    MEHMET    YILDIZ    ÖĞRETMEN

MARDİN    3    SUUT    CEVHEROĞLU    ZİRAAT MÜHENDİSİ

MARDİN    4    AHMET    İLETMİŞ    TÜCCAR

MARDİN    5    HALİME    DABAKOĞLU    EV HANIMI

MARDİN    6    ÖMER    ÇİFÇİ    TEKNİKER

MERSİN    1    SONER    ÇONTAR    VETERİNER

MERSİN    2    NURBAKİ    ŞAHİN    DIŞ TİCARET

MERSİN    3    AYHAN    BAYRAM    MUHASEBECŞ

MERSİN    4    ESAT    GÜNEŞ    SERBEST

MERSİN    5    BURAK    CANLI    AVUKAT

MERSİN    6    BEKİR    AYDIN    REKLAMCI

MERSİN    7    HASİBE    YILDIZ    EV HANIMI

MERSİN    8    REMZİ    YİĞİTALP    SERBEST

MERSİN    9    GÖKHAN    ALAGÖZ    MÜHENDİS

MERSİN    10    MUSTAFA    CAN    SERBEST

MERSİN    11    ARİF    ŞAHBAZ    SERBEST

MERSİN    12    AYŞE GÜLİZ    YENEN    EV HANIMI

MERSİN    13    YUSUF    GÜLMEZ    DEKORASYON

MUĞLA    1    ÖMER    ULUDAĞ    TASARIMCI

MUĞLA    2    İLHAN    ÖZLER    ESNAF

MUĞLA    3    FURKAN    DUMAN    MİMAR

MUĞLA    4    MUHAMMED NECİP    GENCER    SERBEST

MUĞLA    5    SALİHA    GÜZEL    EV HANIMI

MUĞLA    6    MUSA    ERGİN    SERBEST

MUĞLA    7    SAYİT    AYDIN    EMEKLİ

MUŞ    1    NAZIM    ÇELİK    TÜCCAR

MUŞ    2    MEHMET ŞAH    SABAK    SERBEST

MUŞ    3    KEMAL    İNDİÇ    ÇİFTÇİ

MUŞ    4    HUDEYDA    BOZYEL    İŞÇİ

NEVŞEHİR    1    MUSTAFA    AYDEMİR    İLAHİYATÇI

NEVŞEHİR    2    ABBAS    BÜKEN    SERBEST

NEVŞEHİR    3    MUAMMER    KEÇE    SERBEST

NİĞDE    1    AHMET    BİNİCİ    SERBEST

NİĞDE    2    TAKİ    KUZHAN    

NİĞDE    3    NEDİME FATMA    KOÇER    EV HANIMI

ORDU    1    ERKAN    TEMİZ    AVUKAT

ORDU    2    MUAMMER    BİLGİÇ    EĞİTİMCİ

ORDU    3    AHMET    TOKLUCUOĞLU    HALKLA İLİŞKİLER

ORDU    4    HALİT    DUYAR    MÜHENDİS

ORDU    5    ERHAN    KAYA    VETERİNER

ORDU    6    AHMET    TOPALOĞLU    İKTİSATÇI

OSMANİYE    1    İSLAM    KORKMAZ    İŞLETMECİ

OSMANİYE    2    MAHMUT    USTAHALİLOĞLU    AVUKAT

OSMANİYE    3    ORHAN    İLENGİZ    YÖNETİCİ

OSMANİYE    4    ÖKKEŞ    DAĞLI    SERBEST

RİZE    1    MUHAMMET    KAÇAR    AVUKAT

RİZE    2    GÜLHAN    HAFIZOĞLU    EĞİTİMCİ

RİZE    3    BURAK    UZUN    SERBEST

SAKARYA    1    EYÜP    YILDIRIM    SERBEST

SAKARYA    2    ALİ    SEYYAR    İKTİSATÇI

SAKARYA    3    ŞEREF    TAN    İŞ ADAMI

SAKARYA    4    ALİ FETHİ    GÜRLER    AVUKAT

SAKARYA    5    AYŞE    GÜÇLÜ    SERBEST

SAKARYA    6    KERİM ALİ    AKSOY    İŞLETMECİ

SAKARYA    7    FURKAN    CEBECİ    ESNAF

SAMSUN    1    İSMAİL HAKKI    AKKİRAZ    EĞİTİMCİ

SAMSUN    2    MUSTAFA    ÖCAL    SERBEST

SAMSUN    3    HASAN    ÖZTÜRK    SİGORTACI

SAMSUN    4    İBRAHİM    GÜMÜŞOĞLU    YÖNETİCİ

SAMSUN    5    BUŞRA    GENEZ    JEOFİZİK MÜHENDİSİ

SAMSUN    6    ABDULVAHAP    BİLEN    BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ

SAMSUN    7    MUHAMMET    KUZUBAŞ    AKADEMİSYEN

SAMSUN    8    HÜSEYİN    ŞİMŞEK    TÜCCAR

SAMSUN    9    ŞUAYIP    SARI    İŞ ADAMI

SİİRT    1    MEMET SAMİ    ARIKAN    MAKİNE MÜHENDİSİ

SİİRT    2    MEHMET NURULLAH    IŞIK    ULUSLARARASI ILIŞKİLER

SİİRT    3    BARIŞ    ÖZCAN    ESNAF

SİNOP    1    İSLAM    İNCE    İŞ ADAMI

SİNOP    2    MUSA    AKMAN    YÖNETİCİ

SİVAS    1    DURSUN    COŞAR    MALİ MÜŞAVİR

SİVAS    2    MİHRİBAN    GELDİ    EV HANIMI

SİVAS    3    MEHMET    ÖZTÜRK    İŞ ADAMI

SİVAS    4    YAHYA    NALBANT    SERBEST

SİVAS    5    SAFA    ÇİĞDEM    SERBEST

TEKİRDAĞ    1    ARSLAN    ATEŞ    YÖNETİCİ

TEKİRDAĞ    2    UĞUR    GÜREL    MALİ MÜŞAVİR

TEKİRDAĞ    3    İBRAHİM    İNCİ    MÜHENDİS

TEKİRDAĞ    4    HALİL İBRAHİM    KART    SERBEST

TEKİRDAĞ    5    MUHAMMET    ÖZKÜTÜKÇÜ    İKTİSATÇI

TEKİRDAĞ    6    MUHAMMED    YAMAN    ÖĞRENCİ

TEKİRDAĞ    7    FATİH    TOYTEKİN    ÖĞRENCİ

TOKAT    1    BİLAL METEHAN    AYDIN    MÜHENDİS

TOKAT    2    SADİ    ARHAN    SERBEST

TOKAT    3    AYŞE    GÖNAN    EĞİTİMCİ

TOKAT    4    İHSAN    YİĞİT    İŞLETMECİ

TOKAT    5    ALİ    KÜÇÜK    SERBEST

TRABZON    1    CEVAT    KURT    ESNAF

TRABZON    2    MURAT    ÖZCAN    EĞİTİMCİ

TRABZON    3    ÜMİT    ÇEBİ    YÖNETİCİ

TRABZON    4    FURKAN ENES    KOCAGÖZ    YÖNETİCİ

TRABZON    5    İBRAHİM    BAŞ    İNŞAAT MÜHENDİSİ

TRABZON    6    MEHMET    UZ    İNŞAAT MÜHENDİSİ

TUNCELİ    1              

TUNCELİ    2    MUHAMMED MÜCAHİD    ERGEN    SERBEST

UŞAK    1    RAMAZAN YAVUZ    ACAR    İNŞAAT MÜHENDİSİ

UŞAK    2    HÜSEYİN    ÇAKMAK    HARİTA MÜHENDİSİ

UŞAK    3    İBRAHİM    DAĞGEZEN    İNŞAAT MÜHENDİSİ

VAN    1    ÖZAY    İLHAN    VETERİNER

VAN    2    MEHMET NECİP    YAVUZER    EMEKLİ

VAN    3    MEHMET ENGİN    GÜNGÖR    YÖNETİCİ

VAN    4    NEVZAT    YAĞAR    EMEKLİ

VAN    5    YUSUF    ÖZEN    İŞÇİ

VAN    6    SIDIKA    EBİNÇ    EV HANIMI

VAN    7    MEHMET ŞİRİN    CENGİZ    ESNAF

VAN    8    MUSTAFA    TERİM    EMEKLİ

YALOVA    1    MUSTAFA    BALTA    MÜHENDİS

YALOVA    2    FEVZİ    AYGÜN    ESNAF

YALOVA    3    İSMAİL    KUZU    EMEKLİ

YOZGAT    1    MEHMET    DEMİREL    İŞ ADAMI

YOZGAT    2    ZİYA    KOÇAK    TURİZİMCİ

YOZGAT    3    ALİ    YURT    YÖNETİCİ

YOZGAT    4    İRFAN    TAŞKIN    FİZİKÇİ

ZONGULDAK    1    BURAK    EROL    MÜHENDİS

ZONGULDAK    2    GÖKHAN    GÖKTAŞ    MÜHENDİS

ZONGULDAK    3    MEHMET    YAMAN    MÜHENDİS

ZONGULDAK    4    ENGİN    ZEREN    MALİ MÜŞAVİR

ZONGULDAK    5    YAVUZ SÜLEYMAN    KÜŞ    İMAM HATİP

ÇANAKKALE    1    MUHARREM    HOŞGÖR    EĞİTİMCİ

ÇANAKKALE    2    MUHAMMED    ERER    İŞLETMECİ

ÇANAKKALE    3    FATMA FUNDA    ÇİFTÇİ    EMEKLİ

ÇANAKKALE    4    ALİ    ALGÜL    SERBEST

ÇANKIRI    1    YAŞAR    ÇERİBAŞ    İŞ ADAMI

ÇANKIRI    2    ÖMER    UZUN    ESNAF

ÇORUM    1    AHMET    BÖLÜKBAŞ    TİCARET

ÇORUM    2    FARUK    CIDIK    MUHASEBECİ

ÇORUM    3    AHMET AKİF    ÇOBAN    İŞLETMECİ

ÇORUM    4    MUHAMMET ALİ    KARATEPE    SERBEST

ŞANLIURFA    1    MUSTAFA NİYAZİ    YANMAZ    ECZACI

ŞANLIURFA    2    HÜSEYİN    DOLAP    OPERATÖR

ŞANLIURFA    3    RIDVAN    SÖYLEMEZ    İŞ ADAMI

ŞANLIURFA    4    İZZET    ÇİFTÇİ    TÜCCAR

ŞANLIURFA    5    AYŞE    EROĞLU    EV HANIMI

ŞANLIURFA    6    KASIM    KARADAŞ    AVUKAT

ŞANLIURFA    7    ZİYA    AYDIN    AVUKAT

ŞANLIURFA    8    DAVUT    KÜÇÜK    AVUKAT

ŞANLIURFA    9    AZİZ    ŞAHAPOĞLU    MUHASEBECİ

ŞANLIURFA    10    MEHMET ŞÜKRÜ    YILDIRIM    TÜCCAR

ŞANLIURFA    11    BUŞRA    MEN    TARİHÇİ

ŞANLIURFA    12    ŞEYHİSA    KOŞDAŞ    ÖĞRENCİ

ŞANLIURFA    13    MEHMET    YAŞUK    İŞ ADAMI

ŞANLIURFA    14    İBRAHİM    KAPLAN    BANKACI

ŞIRNAK    1    ABDULLAH UMRAN    EKİNCİ    AVUKAT

ŞIRNAK    2    FAİK    BUĞDAY    ZİRAAT MÜHENDİSİ

ŞIRNAK    3    NİZAR    ÖZDEN    DIŞ TİCARET

ŞIRNAK    4    ZEKİ    BEGİŞ    SERBES

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2018, 11:19
YORUM EKLE