Saadet Partisi'nin cumhurbaşkanı adayı belli oldu

Saadet Partisi cumhurbaşkanı adayını açıkladı

Saadet Partisi'nin cumhurbaşkanı adayı belli oldu

Saadet Partisi'nin 24 Haziran cumhurbaşkanlığı seçimindeki adayı Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu oldu.

Toplantıya Saadet Partisi eski genel başkanları Recai Kutan ve Mustafa Kamalak’ın yanı sıra il başkanları, Genel İdare Kurulu üyeleri ile partililer katıldı.

Saadet Partisi’nin Cumhurbaşkanı adayını Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın açıkladı. Aydın, “Cumhurbaşkanlığı adaylığı için ilgili mercilerde titiz bir çalışma yapıldı. Bu çalışmalarda duruşu, kişiliği, söylemlerindeki asalet ve nezaketi ile bir isim hep ön plandaydı. Tüm sözlükler bilgeliği iyi ahlaklı, bilgili ve örnek insan olarak tarif eder. İşte bu tarifin Türk siyasetindeki adı bilge başkan Temel Karamollaoğlu, Saadet Partisi Cumhurbaşkanı adayıdır” dedi.

Temel Karamollaoğlu ise konuşmasında şunları söyledi:

İktidarı değil bozuk düzeni değiştirmek istiyoruz. A Partisi gelmiş B partisi gitmiş anlam taşımaz. Kişilerin değil sistemin alternatifiyiz. Bizim yönetimimizde yolsuzluğa, yandaşlığa, yalakalığa hiçbir zaman yer olmayacaktır. İhalelerde şeffaf, denetlemelerde titiz olacağız. Çevremizde, yalakaların öbekleşmesine kesinlikle müsaade etmeyeceğiz.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2018, 10:53

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muzaffer saglam
Muzaffer saglam - 2 yıl Önce

Bence'de mukemmel bir cikis yapmis oldu. Cunki; Bugun ozelliklen AKP icin'deki Erbakan''cilarin cogunlugu'nun gonlu bunun yanindadir. Buda demektir hem 24 Haziran secimleri icin ve tabiki Cumhurbaskanlkigi icin'de Erdogan ve AKP'ye buyuk bir darbe vurulmus gibi oldu dusuncesindeyim.

SIRADAKİ HABER