Saadet'in Adayıman adayı Ahmet Faruk Ünsal’dan Erdoğan’a 'particik' yanıtı

Erdoğan, “Adı iyi olan bir parti, bir de adı SAADET olan particik var. Bu dörtlü çete Cumhur İttifakı’na karşı birleşiyor” dedi

Saadet'in Adayıman adayı Ahmet Faruk Ünsal’dan Erdoğan’a 'particik' yanıtı

Saadet Partisi’nin Adıyaman Belediye Başkan Adayı Ahmet Faruk Ünsal, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’ın “adı SAADET olan particik var” açıklamasına yanıt verdi.

 Erdoğan’ın açıklamasını Twitter’dan alıntılayarak yanıt veren Ünsal, “2805 gros tonluk gemiye,”gemicik” denilince haliyle 81 İl ve tüm ilçelerde seçime katılan Saadet Partisine “particik” deniliyor. İktidar olup her ilde seçime giremeyenlerden büyük cesaretimiz var” dedi.

ERDOĞAN NE DEMİŞTİ?

Sizler bizi nasıl yalnız bırakmıyorsanız, biz de gece gündüz sizler için koşuyoruz. Afyon gelişsin, büyüsün, tarihine şanına layık hizmetleri alsın diye mücadele ediyoruz. Gönül kazanacaksın ki hizmet vereceksin. Biz siyasetimi kalpleri fethetme siyasetidir. Biz CHP gibi 3-5 fazla oy almak için Pensilvanya’daki o şarlatana, Kandil’deki terör ağlarına taşeronluk yapmıyoruz. Bir de yanlarında adı iyi olan bir parti, bir de adı SAADET olan particik var. Bu dörtlü çete Cumhur İttifakı’na karşı birleşiyor.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 12:37

Demokrat Haber'e destek vermek ister misiniz? >>>

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER