Radikal islamcı örgütten Türkiye'ye taziye

Türkiye tarafından desteklenen radikal islamcı örgüt Ahrar'uş Şam, Ankara'da 28 kişinin hayatını kaybettiği saldırının ardından 'taziye' mesajı yayımladı

Radikal islamcı örgütten Türkiye'ye taziye

Suriye'de örgütlenen ve Türkiye tarafından desteklenen radikal islamcı örgüt Ahrar'uş Şam'ın, mesajında "Türkiye bu mübarek ve haklı davamızda halkımızın yanında yer almıştır" ifadeleri dikkat çekti.

Ahrar'uş Şam'ın mesajının ilgili kısmı şöyle:

"Ahrar Şam İslam Hareketi, Başkent Ankara'da meydana gelen menfur terör saldırısı sebebiyle kardeş Türkiye halkına ve saldırıda hayatını kaybedenlerin ailelerine taziyelerini iletmektedir. Yüce Allah'tan, komşumuz Türkiye'yi korumasını ve Türkiye hükümetine de bu tür terör saldırıları karşısında sebat nasip etmesini dileriz.

Bugün hedefte olan, dünyanın her tarafındaki mazlumların yanında yer alan, onların hak ve hukukunu savunan güçlü Türkiye'dir. Türkiye, halkıyla, hükümetiyle ve bütün imkânlarıyla, yurdundan edilmiş halkımıza yardım ederek, bu mübarek ve haklı davamızda halkımızın yanında yer almıştır."


Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2016, 17:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Azad
Azad - 2 yıl Önce

Vah canlarim zavali hayvanlar turunuz den biri tahtali koyu Boyluyunca nasil da uzuluyorsun sizin sonunuz da boyle ola allah yazdiysa bozmasin kopek ler