Partiler video konferansla bayramlaşacak: MHP 4 partiyi aramayacak

Salgın siyasi partilerin bayramın ikinci günü yaptıkları bayramlaşma ziyaretlerinin formatını da değiştirdi

Partiler video konferansla bayramlaşacak: MHP 4 partiyi aramayacak

Siyasi partiler arasında geleneksel olan bayramlaşma programları koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle bu yıl video konferans yöntemiyle yapılacak.

Partiler her zaman olduğu gibi bayramlaşma programları için heyetler oluşturdu. Bu heyetler belirlenen saatlerde video konferans için bilgisayar başında olacak.

MHP’DEN SINIRLI BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

MHP Genel Merkezi’nin programına göre MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya başkanlığında 3 kişilik heyet sırasıyla DSP, AK Parti, BBP, ANAP, Saadet Partisi, Demokrat Parti ve CHP heyetleriyle video konferans ile bayramlaşacak. Görüşmeler 15’er dakika olacak. MHP’nin programına göre HDP, İYİ Parti, DEVA ve Gelecek Partisi ile bayramlaşma olmayacak.

CHP 12 PARTİYLE BAYRAMLAŞACAK

CHP de DEVA ve Gelecek Partisi’nin de içinde yer aldığı 12 parti ile bayramlaşma için taslak programını hazırladı. Buna göre CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu başkanlığında bir heyet sırasıyla AK Parti, DSP, Vatan Partisi, HDP, İYİ Parti, Demokrat Parti, BBP, DEVA Partisi, Saadet Patisi, ANAP, MHP ve Gelecek Partisi heyetleriyle video konferans yoluyla bayramlaşacak

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2020, 17:33

YORUM EKLE
YORUMLAR
niye tutuştular
niye tutuştular - 1 yıl Önce

yeni partilerede çok güvenmemekle beraber varlıkları bizi akp de kurtarması için gerekli.erdoğan bunları görünce koltuğu sallandığını farkında diyor Allah izniyle devlete zarar veremeyecekler vatanı bölemiyecekler diyor.kendi şahsi çıkarını devlet çıkarı gibi gösteriyor.bakınca asıl kim devlete ve devleti oluşturan halka daha çok zarar veriyor ortada değilmi.bizde diyoruz Allahın izniyle maskeleri düşecek.kendilerini altarnatifsiz zannediyorlar.hatta neredeyse ilahlığa kadar yüceltilmek istiyorlar hatta bunu yapıyorlar bile.akp li olmayın dinden çıkmış gibi kafir oluyorsunuz.Allah a da inanırız ama realite denen bir şey var.ağızlarından Allah kelimesi ile kendi çıkarlarını için istismar ettiklerinin gayet farkındayız.neden koltuk sıcak millet çalışıyor bunlar efendi har vurup harman savuruyor dert bu.olmadı vatan elden gidiyor olmadı devlet sadece biziz bize saldıran devlete saldırıyormuş gibi suçlu muamelesi yaparak kendilerini paklıyorlar ama yemiyoruz yutmuyoruz artık.devletin borçuna bakın o borçu halk ödediğine göre bunlar bu devlete yanı bu halka yararı nedir zararlarından başka.

Refah
Refah @niye tutuştular - 1 yıl Önce

Yeniden Refah , üstüne beton dökülen tohum çatladı ...

SIRADAKİ HABER