Numan Kurtulmuş: Reform paketini yakında paylaşacağız

Kurtulmuş, AKP kongresinde konuştu

Numan Kurtulmuş: Reform paketini yakında paylaşacağız

AKP ilçe kongresinde konuşan AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, “Türkiye'de hukuk, ekonomi ve siyaset alanında ilgili bakanlıklarımızın çalıştığı, hemen hemen hazır olmuş olan reform paketini yakında Türkiye'nin kamuoyuyla paylaşacağız” dedi.

İstanbul’da Sancaktepe Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezi’nde AKP İlçe Kongresi düzenlendi.

Kongreye AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AKP Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya da katıldı.

‘REFORM PAKETİNİ PAYLAŞACAĞIZ’

Kongrede konuşan ve  “Güçlü bir Türkiye istikametinde adımlarımızı daha sağlam atabilmek için, yeni bir gündemle yolumuza devam ediyoruz” diyen AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş devamla, “Bu gündem Türkiye'de siyasi, hukuki ve ekonomik reformlar gündemidir. Geçtiğimiz 18 yıllık AK Parti iktidarlarında olduğu gibi bundan evvelki 70 yıllık çok partili siyasi hayatımızda olduğu gibi Türkiye'nin her sıkıştığı dönemde, Türkiye'de her bir takım problemlerle karşılaştığımız, daraldığımız dönemlerde güçlü reform iradesiyle yolumuz açılmış, millet daha ileriye gitmiş. Pandemi sırasında ortaya çıkan bir takım zorlukların, ekonomiyi de etkileyen bir takım zorlukların ve Türkiye'nin bu süreçte karşı karşıya kaldığı bir takım sorunların aşılabilmesi için çok güçlü bir reform iradesini üç alanda da ortaya koyacağız. Türkiye'de hukuk alanında, ekonomi alanında ve siyaset alanında ilgili bakanlıklarımızın çalıştığı, hemen hemen hazır noktaya gelmiş olan, hazır olmuş olan reform paketini yakında Türkiye'nin kamuoyuyla paylaşacağız” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
değişimmiş reformmuş inanak mı
değişimmiş reformmuş inanak mı - 7 ay Önce

akp bir şey diyorsa durup düşünmek gerekiyor.neden kavramlar bile ters yüz oluyor.bu ülke için en büyük reform değişiklik akp yerine kim olursa olsun başka bir hükümet gelmesidir.bu değişimi reformu halkımız kendisi yapması gerekiyor değilse değişen bir şey olmuyacak .irade onların aynı tercihlerinde ısrar ederlerse farklı sonuç beklemesinler sonra da kimse ağlamasın sızlamasın neden böyle oldu diye bu senin kendi tercihlerinin sonucu niye ağlayıp sızlıyorsun derler adama.

Şerefsiz köpek
Şerefsiz köpek - 7 ay Önce

bıktık bıktık bıktık bıktık bunların yüzünü görmekten bıktık al paketini götune sok

SIRADAKİ HABER