MHP, HDP seçmenini fişlemiş! 3 bin kişilik liste var

Devlet Bahçeli'nin siyasi danışmanı konuştu

MHP, HDP seçmenini fişlemiş! 3 bin kişilik liste var

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin dün "Boğaz'da, yalılarda viskisini yudumlayıp, oyunu HDP'ye veren şerefsizler" ifadelerinin ardından, danışmanı konuyu bir ileri noktaya taşıdı.

Bahçeli'nin siyasi danışmanı Metin Özkan, "3 bin kişilik şerefsizler listesi" var diyerek HDP seçmeninin çetelesini tuttuklarını açıkladı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin danışmanı Metin Özkan, dün katıldığı bir televizyon programında, Bahçeli'nin "boğazda viskisini yudumlayıp, oyunu HDP'ye veren şerefsizler" hakaretinin "doğru bir tabir olduğunu" savunarak, şöyle konuştu;

"Bu ülkenin garibanı, yetimi, dulu, fakiri, fukarası evine götürecek ekmek bulamazken birileri Boğaz'da viskisini yudumlayıp bu ülkede terörden teröristten beslenen "o tabirle" hitap edilen insan orada oturduğu sürece bu doğru bir cümledir."

Metin Özkan, programda HDP'ye oy verenlerin çetelesini tuttuklarını da söyleyerek, "Kimlerdir? İsterseniz çantamda listesi var ama; 3 bin kişi açıp burada saymayayım zamanımız kalmayabilir" dedi.

Özkan, böylesine bir liste olmasının "fişleme olmadığını" idda etti.

Özkan fişlemeyi de şu sözlerle savundu:

"Biz MHP olarak kimseyi fişlemeyiz. Ama MHP yapılan her türlü yanlışı not eder. O Boğaz'da oturan birileri de bunların içinde o 63'lüklerin (Akil İnsanlar heyeti) çoğu da dahil, ülke çözüme mutluluğa gidiyor, refaha gidiyor diye insanlara propaganda yapıp bugün o şehit olan insanların kanını elinde dolaştırırken biz o insanların çetelesini tutuyoruz." 

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2015, 12:02

YORUM EKLE
YORUMLAR
VATANDAŞ
VATANDAŞ - 5 yıl Önce

imam osurursa cemaati siçarmiş:))))bir de liste yapmış uğraşmışlar , ne yapacan o listeyi kapilarina işaret mi koyacan. adamlarin geçmişleri kirli Allah bilir kaç liste var böyle.

anton
anton - 5 yıl Önce

mhp ona buna pislik yapmaktan keyif aliyo problemli hastalikli

fenasi
fenasi - 5 yıl Önce

arkdş biraz utan ma olck insanda wekilsin ne biçim konuşuyorsunuz birbirinize saygılı olun bazen şaşırıyorum ne biçim insn n bunlar inslıkta nasibini almamış bunlar

SIRADAKİ HABER