Meral Akşener Mansur Yavaş’ı ziyaret etti

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş’ı makamında ziyaret eden Akşener, “İşi bir tarafıyla kolay, bir tarafıyla ise çok zor" dedi

Meral Akşener Mansur Yavaş’ı ziyaret etti

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı ziyaret etti. Basına kapalı gerçekleşen görüşmenin ardından Akşener kısa bir açıklama yaptı.

Mansur Yavaş’ın kendisini Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne ilişkin bilgilendirme yaptığını ifade eden Meral Akşener, “İşi bir tarafıyla kolay, bir tarafıyla ise çok zor. Allah yardımcısı olsun. Kendisini çok kararlı gördüm. Ankara’da yaşayan herkese hangi siyasi görüşten olursa olsun, hangi siyasi partiye oy vermiş olursa olsun, garip gurebanın yanında olacağını ve Ankaralıyı ayırt etmeden eşit bir şekilde belediye hizmetlerini götüreceğini ve çalışmalarını bu merkezde yürüteceğini söyledi” dedi.

YAVAŞ EL YAPIMI ŞAL HEDİYE ETTİ

Yavaş ile görüşmesinden çok memnun ve mutlu olduğunu ifade eden İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, “Sayın Yavaş önemli bir belediye tecrübesine sahip bir belediye başkanıdır. Beypazarı’nı önce Türkiye’ye sonra neredeyse dünyaya tanıttı. Eminim ki Ankara ile ilgili daha iyi algı yaratacaktır, buna da inanıyorum” değerlendirmesinde bulundu.

Mansur Yavaş, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e, el yapımı şal ve Beypazarı telkârisinden yapılan gümüş kalem hediye etti. 

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2019, 19:46

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER