Mahir Ünal'dan 'bizi mahvettiniz' diyen çiftçiye: Telefonunu kaça aldın?

Ünal, çiftçi ile aralarında yaşanan diyaloğu anlattı

Mahir Ünal'dan 'bizi mahvettiniz' diyen çiftçiye: Telefonunu kaça aldın?

TV5'te yayınlanan '4. Güç' isimli programa konuk olan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, program sunucusunun çiftçinin ekonomik olarak bir kriz içinde olduğunu, ithalat politikalarından zarar gördüğünü ve tarımdan uzaklaştığını söylemesi üzerine 2018 yılındaki seçimler öncesinde Maraş gezisindeyken genç bir çiftçiyle yaşadığı diyaloğu anlattı. 

Ünal, “Bizi mahvettiniz, bizi öldürdünüz” diyen çiftçiye "Cebindeki telefonu kaça aldın?" yanıtını verdiğini ifade etti. Ünal şöyle konuştu:

"Bir delikanlı geldi. 'Bizi mahvettiniz, bizi öldürdünüz' dedi. 'Telefonunu alabilir miyim' dedim. iPhone 6. 'Kaça aldın' dedim. '3400 lira mı, 4500 lira' mı dedi, '24 taksitle aldım' dedi. 'İnternet paketi de var mı?' dedim. 'Var' dedi. 'Ayda kaç para ödüyorsun buna?' dedim. 'Ayda 450 lira ödüyorum' dedi. Senin ayda 450 lira bu telefona ödeyebilmen demek bizim kaynaklarımızı, becerimizi kullanmamız demek." 

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2021, 10:22

YORUM EKLE
YORUMLAR
Halk
Halk - 5 ay Önce

Senin sözlerin hic kiymeti yok cunku sen ve senin gibi soytarilar kemik yalayan saray sirlanlari ha siz ha karabas her sey diktedorun iki isal olmus agizindan cikan sozler sizler kemik yalayan sirlanlarsiniz az kaldi bu şımarık itler giceksiniz

SIRADAKİ HABER