Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a galoş eleştirisi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Rize'de vatandaşlara seslendi

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a galoş eleştirisi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bir traktörün önünde çektirdiği fotoğrafı eleştirdi. Kılıçdaroğlu, "Bir ülkeyi yöneten insan kendi ülkesinin toprağına galoşla basmaz" dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Rize'de vatandaşlara seslendi.

"Belediyecilikte 7 ilkeyi belediye başkanımız binaya asmış" diye sözlerine başlayan Kılıçdaroğlu'nun, açıklamalarının devamında şunlar öne çıktı:

- 7 ilkeyi belediyeyi ziyaret eden kardeşlerimin okumasını rica ediyorum. O ilkelerden bir sapma olursa hemen uyarsınlar.

- Yeni bir siyaset anlayışını ülkeye getirmek istiyoruz. Kucaklayıcı, ayrıştırmayan bir siyaset anlayışı ile hareket ediyoruz. Herkesin yaşam tarzına saygı duyan bir anlayış. CHP iktidara geldiğinde şunu şunu yapacak diye tehdit ediyorlar. Bütün vatandaşlarımıza sesleniyorum hiçbir endişeniz olmasın.

- Herkese hesap verecek siyasetçi, kibirden uzak olacak, halkını, doğasını sevecek siyasetçi. Sizler derelerimize sahip çıktınız. Tüm Türkiye’ye örnek oldunuz. Sorsalar Türkiye’de çevresine en çok sahip çıkan ilçe neresi diye Fındıklı denir.

- Bir ülkeyi yöneten insan kendi ülkesinin toprağına galoşla basmaz. Biz toprağa yalın ayak basarız. Yalın ayak gezeriz. Vücuttaki elektriği alır toprak. Bir de gidip galoşla fotoğraf çektirmiş. Allah kibirden insanı korusun.

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2019, 20:49

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >


YORUM EKLE
YORUMLAR
Konuşan da dogru adam olsa bari...
Konuşan da dogru adam olsa bari... - 1 yıl Önce

Allah senin gibi yalanciyi bildiği gibi yapsin, Chp' nin bu ulkeye katacagi olumlu bir sey olamaz...

Sinan yıldırım
Sinan yıldırım @Konuşan da dogru adam olsa bari... - 1 yıl Önce

Ahh siz nezaman anlayacaksınız bre koyun beyinliler

SIRADAKİ HABER