Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a: Daha Bilal'i anlatmadım

CHP lideri, yolsuzluk ve rüşvet skandalına ilişkin yeni açıklamalarda bulundu…

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a: Daha Bilal'i anlatmadım

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, yolsuzluk ve rüşvet skandalına ilişkin yeni açıklamalarda bulundu. Erdoğan'a seslenen Kılıçdaroğlu, "Daha senin oğlunu anlatmadım. Haram paradan öğrenci yurdu olmaz" diye konuştu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'da Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş'la birlikte seçim ofisi önünde konuştu.

Konuşmasında Melih Gökçek'e yüklenen Kılıçdaroğlu, Ankara'ya alınan ıhlamur ağaçları hakkında konuştu.

"Sen gidip İtalya'dan ağaç getireceksin! Nereye gidiyor bu paralar" diye soran Kılıçdaroğlu, "Ankara'da malı götürdüler" ifadelerini kullandı. Ankara'da sosyal yardımların artacağını dile getiren Kılıçdaroğlu, İtalya'dan binlerce avroluk ıhlamur ağacı almayacaklarını dile getirdi.

"DAHA OĞLUNU ANLATMADIM..."

CHP liderinin gündeminde yolsuzluk skandalı da vardı. Dosyaları kapattırmayacaklarını söyleyen Kılıçdaroğlu sonuna kadar gideceklerini belirterek, "İstediğiniz kadar yasak getirin. Kenan Evren de yasak getirmişti. Onların yasağını takan oldu mu? Daha senin oğlunu anlatmadım! Haram paradan öğrenci yurdu, cami, götürdüm fakire para verdim olmaz. Helal adamın kursağından haram para geçmez. Haramzadelere izin vermeyeceğiz" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2014, 19:54
YORUM EKLE