Kılıçdaroğlu’na saldıranlara seslenen Akar: Mesajlarınızı verdiniz

Akar, "Çubuklu kardeşlerim mesajlarınızı verdiniz, tepkilerinizi gösterdiniz, şimdi sükunetle burayı boşaltıyoruz” dedi

Kılıçdaroğlu’na saldıranlara seslenen Akar: Mesajlarınızı verdiniz

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Çubuk’taki asker cenazesinin ardından uğradığı saldırı sonrası getirildiği evin etrafındaki kalabalığa seslendi.

Kılıçdaroğlu’na saldıranlara seslenen Akar, “Şu ana kadar mesajlarınızı verdiniz, tepkilerinizi gösterdiniz simdi sükunetle Yener’in evine gidiyoruz annesine, babasına taziyelerimizi bildirmek üzere. Burayı boşaltıyoruz. Çubuklu kardeşlerim mesajlarınızı verdiniz, tepkilerinizi gösterdiniz, şimdi sükunetle burayı boşaltıyoruz. Arkadaşlarım bize güvenin, bize inanın hep beraber burayı boşaltıyoruz ve Yener’in evine gidiyoruz” dedi.

 Polis arabasının hoparlöründen evin çevresinde toplananlara seslenen Akar, şöyle konuştu:

“Çubuk, yiğit insanların olduğu, şanlı tarihi olan bir yer. Sizler gerçekten son derece bilgili, görgülü, yetişmiş insanlarsınız. Sizin şanlı bir tarihiniz var. Bugün burada bir evladımız şehit oldu. Onunla ilgili gerekli töreni yaptık, vazifemizi yaptık. Onun şehit olduğu yerde şu anda silahlı kuvvetlerimiz, onun silah arkadaşları o dağları, tepeleri oradaki teröristlere dar ediyorlar. Hiçbir şekilde Yener’in kanını yerde bırakmayacağız. Silahlı kuvvetler elinden gelen her şeyi yapıyor. Arkadaşlarım, Yener’in mekanı cennet olsun, Allah anasına, babasına, sizlere, silahlı kuvvetlere sabır versin. Şu ana kadar mesajlarınızı verdiniz, tepkilerinizi gösterdiniz simdi sükunetle Yener’in evine gidiyoruz annesine, babasına taziyelerimizi bildirmek üzere. Burayı boşaltıyoruz. Çubuklu kardeşlerim mesajlarınızı verdiniz, tepkilerinizi gösterdiniz, şimdi sükunetle burayı boşaltıyoruz. Arkadaşlarım bize güvenin, bize inanın hep beraber burayı boşaltıyoruz ve Yener’in evine gidiyoruz.”

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2019, 08:48

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
Halk
Halk - 11 ay Önce

Sen bir korkak tasmali saray kolesi askerin yuz karasi karabatak senin bu kadar onursuz yalaka it koltuk icin haysiyetini onurunu satan sozde kukla bakan

Mustafa sarı topal
Mustafa sarı topal - 11 ay Önce

Akar’ın Etrafındaki sözde korumaları Asya kökeni işid ceteleridir

SIRADAKİ HABER