Kılıçdaroğlu: Zarrab içeriden haber gönderdi

Kemal Kılıçdaroğu yolsuzluk ve rüşvet operasyonuyla ilgili konuştu...

Kılıçdaroğlu: Zarrab içeriden haber gönderdi

Yolsuzluk ve rüşvet iddiaları üzerinde başlatılan 17 Aralık operasyonu ile ilgili konuşan Kılıçdaroğlu bu olayın nasıl kapanacağını bildiğini söyledi.

Kılıçdaroğlu, "Şimdi bunlar içeride tutuklu olan İran kökenli Zarrab'a 'seni çıkaracağız konuşma' diyecek. Çünkü bu 'beni tutarsanız konuşacağım' dedi. Haber gönderdi. Onun konuşması istenmiyor." dedi.

Kılıçdaroğlu şöyle konuştu: Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en büyük ve rüşvet operasyonunu nasıl kapatacaklar biliyoruz. Başbakan özel uçağını gönderdi ve Vali’yi getirdiler. Ve o gece nüfuz etmeye başladılar olaya. Savcıları, emniyet müdürlerini görevden aldılar olayı kapatın dediler. 'Bunun arkasını parelel devlet var o devlet yolsuzluğu çıkarıyor' diye kapatmaya çalışıyor.

"BENİM ASIL MERAK ETTİĞİM..."

Ben bakanların çocuklarının yatak odalarındaki milyon dolarları, para sayma makinelerini merak ediyorum. O paraları, o kasaları kim getirdi. Bankanın genel müdürü parasını bankaya yatırmıyor da kutu da saklıyor.

"ZARRAB İÇERİDEN HABER GÖNDERDİ";

700 bin liralık saati kim aldı. Parelel devlet mi aldı. Şimdi bunlar içeride tutuklu olan İran kökenli Zarrab'a 'seni çıkaracağız konuşma' diyecek. Çünkü bu 'beni tutarsanız konuşacağım' dedi. Haber gönderdi. Onun konuşması istenmiyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2014, 00:53

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER