Kılıçdaroğlu'ndan 'seçim' talimatı: Hazır olun

'Gerçi seçim atmosferi yok bugün için, fakat iktidarın hem iç, hem dış politikada yaptıklarının hepsi seçim hamlesi'

Kılıçdaroğlu'ndan 'seçim' talimatı: Hazır olun

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın ile yaptığı görüşmede "Seçime hazır olun" mesajı verdi. Aydın, Kılıçdaroğlu'nun "Her an seçim olacakmış gibi çalışın" dediğini söyledi.

Sözcü'den Halil Ataş imzalı habere göre, CHP’nin TBMM Grup yönetiminde de yer alan Bursa Milletvekili Erkan Aydın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Aydın ile görüşmesinde şu ifadelere yer verdi:

"Halkla ilişkilerinizde samimiyet görüyorum ve çalışmalarınızı yakından izliyorum. Bu şekilde samimiyetle çalışmaya devam edin. Daima halkın içinde olun, sahayı asla ihmal etmeyin. Her an seçim olacakmış gibi çalışın. Gerçi seçim atmosferi yok bugün için, fakat iktidarın hem iç, hem dış politikada yaptıklarının hepsi seçim hamlesi. 

Sizlerden ricam şu… Halkla sürekli iç içe olun. Herkesin yanına gidin, derdini dinleyin. Özellikle de CHP’ye oy vermeyenleri daha fazla ziyaret edin. Ziyaret edin ki, oy veren tabanımızı genişletelim.
Seçim konusunu çok fazla düşünmeyin, ama her an seçim yapılacakmış gibi de hazır olun.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2020, 19:03

YORUM EKLE
YORUMLAR
doğru teşhis
doğru teşhis - 10 ay Önce

aynen ekonomide sıkıştırıyor ortamı en iyi seçim paklar.altını doları durduramıyorlar.biraz daha dursalar her şey aleylerine dönecek mevcut durumda 2023 ü bile bekleyemezler her ne kadar erken seçim yok deseler bunlar ne derse tersi olacak anlamak gerek siyasette kavramlar ters anlamındadır.

SIRADAKİ HABER