Kılıçdaroğlu'ndan kayyum tepkisi: Erdoğan kişisel düşmanlık içinde

CHP lideri Kılıçdaroğlu, hükümetin bazı şirketlere kayyum atamasını Twitter hesabından eleştirdi

Kılıçdaroğlu'ndan kayyum tepkisi: Erdoğan kişisel düşmanlık içinde

Kaynak Holding ve Koza İpek Holding yönetimlerine kayyum atanmasını eleştiren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Erdoğan, 'bana ihanet ettiler' diyerek kişisel bir düşmanlık içinde olduğunu kanıtlıyor. Ancak yargı, intikam değil adalet işidir!" dedi.

Kişisel Twitter hesabından gündemle ilgili açıklamalarda bulunan Kemal Kılılçdaroğlu, şu mesajları paylaştı:

"Devlet, yüzlerce kişi çalıştıran holdinglere hukuksuz şekilde kayyum atayarak, ülkemizin demokrasi karnesine bir kırık not daha ekliyor. Dünya, ekonomik kalkınma için büyük şirketlerini el üstünde tutuyor, Türkiye ise büyük holdinglerine dolgun maaşlı kayyumlar atıyor… Erdoğan, 'bana ihanet ettiler' diyerek kişisel bir düşmanlık içinde olduğunu kanıtlıyor. Ancak yargı, intikam değil adalet işidir!"

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2015, 23:31

YORUM EKLE
YORUMLAR
ihsan
ihsan - 5 yıl Önce

Ağzi olan konuşuyor ama insanca konuşmasi lazım Allah tüm canlilari yaratmış yuzlerce ırk dil var herkes insan babasının oğlu kimseden ustun deyil ama türk olsun kürt olsun yuzletce ırk var dil ama bunu diyorum Allahu taalla diyorki ben hepunizin rabiyim sizi yaratan benim ben insanlari topraktan yarattım birgun toprakta olacaklar hepinizi insan yaratı ben sizi yaratırken yaratım sınıfsal deyil ben sizi insan olarak e§it yaratım kimse kimseden ustun deyildir her insan kendi diliyle ırkıyla kültürüyle en doğal yaşamaya en doğal hakı vardır bazi terbiyesizler insanlara laf atiyor ama günah ayiptir siz isminiz insandır kimseyi rencide kütülemeye hakı yoktur selam olsun insanım diyenlere ben amed ten sesleniyorum not bu dünyada her canli insan olsun hayvan olsun herkesin yaşamaya haklari vardır

SIRADAKİ HABER