Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a: Seni gidi algıcı seni

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yanıt verdi

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a: Seni gidi algıcı seni

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında, Montrö bildirisini hazırlayan emekli amirallerin arasında CHP'li isimlerin olduğunu öne sürdü.

Erdoğan, "Çok açık net söylüyorum, şu anda bu emekli generallerin merkezinde CHP’nin kendisi vardır. 104’ün içinde CHP üyesi olanlar vardır" ifadesini kullandı.

Sosyal medya hesabından 'Seni gidi algıcı seni!' başlığıyla bir video yayınlayan Kemal Kılıçdaroğlu şöyle konuştu:

"Neymiş efendim, bazı imzacı emekli amirallerin eşleri, kardeşleri CHP’liymiş. Şu zekâya bak Allah aşkına. Bu aklı size kim veriyor? Eğer sen darbeci akrabası arıyorsan ben sana söyleyeyim, 251 kişinin katili olan darbecinin kardeşini büyükelçi tayin etmedin mi? Siz şehitlere bile saygı duymuyorsunuz. İstiyorsan şehit ailelerine soralım ne diyecek?"

YORUM EKLE
YORUMLAR
neden bu ısrar düşünürsek
neden bu ısrar düşünürsek - 5 gün Önce

bu gün bir işaat firmasını iflası onaylanmış bu kanalistanbul bu kadar ısranın başka bir sebebi borsada yatırımcıları gyo larda işaat firmalarında tutmak.kanalistanbul yapılacak hisseler artacak falan filan abi ihtiyaç fazlası ne varsa batsın işaat sektörü ihtiyaç kadar var olsun bu ne akp döneminde adamlar diğer sektörleri bırakıp işaat sektörü karlı hepsi buraya yığıldılar eee ne olacak lale soğanı gibi bir yerde illa patlayack ha sonra patlamış ha şimdi hep siz kazanacak değilsiniz ya.

SIRADAKİ HABER